چاپ خبــر
مجتبی آراسته:

تفکیک مدیریت راهداری از راه و شهرسازی آران و بیدگل/ حوزه راه شهرستان نیازمند توجه ویژه است

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل از تفکیک مدیریت راهداری از حوزه راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل خبر داد و گفت: این تفکیک بر اساس بخشنامه‌ای که از سوی وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شده صورت گرفته است.

به گزارش خطب شکن، رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل از تفکیک مدیریت راهداری از حوزه راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل خبر داد و گفت: این تفکیک بر اساس بخشنامه‌ای که از سوی وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شده صورت گرفته است.

مجتبی آراسته با بیان این که بر اساس این بخشنامه اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آران و بیدگل فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی حوزه‎‌ی راهداری شهرستان، اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به صورت اختصاصی در حوزه نگهداری راه‌های شهرستان فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

وی تجهیز اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آران و بیدگل را برای مدیریت بهتر راه‌های شهرستان ضروری عنوان کرد و ادامه داد: مسئولان باید نسبت به تجهیز و جذب منابع مورد نیاز اقدام کنند تا اقدامات مناسب برای رفع مشکلات راه‌های شهرستان صورت گیرد.

مجتبی آراسته با بیان این که حوزه‌ی راه شهرستان نیازمند توجه ویژه است تصریح کرد: در حال حاضر این حوزه مشکلات بسیاری دارد و باید تلاش ویژه‌ای برای ایمن سازی محورهای حادثه خیز و کاهش تصادفات صورت گیرد.

گفتنی است بر اساس بخشنامه‌ای که در تاریخ یکم مهرماه ۹۵ ابلاغ شده است حوزه مدیریت راهداری آران و بیدگل از اداره‌ی راه و شهرسازی شهرستان جدا و در حوزه مسئولیت اداره حمل و نقل منتقل شده است.

telegram

  1. یک بچه محله قاضی ملاعلی گفته:

    بالاخره هرسه در حوزه آن وزارتخانه است و برای مردم چه فرقی می کند که جدا جدا باشند یا در یک مدیریت ؛ برای مردم باید کار انجام شود همین و فقط همین

  2. همشهری گفته:

    با سلام لطفا به اداره راه شهرسازی و مسئولین مربوطه ( شهرداری و شورای شهر ) بگوئید فکری به حال جاده ورودی شهرستان کنند ، چرا این طرح را نیمه کاره رها کرده اند ، ورودی شهر بسیار زشت شده است

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP