چاپ خبــر
رئیس اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل:

«مرگ بر آمریکا» شعاری برای همیشه است

محمد معدندار گفت: هر چند باب مذاکره با آمریکا در موضوع هسته‌ای باز شد اما دانش‌آموزان امروز همان جوانان و نوجوانان دیروز هستند و شعارشان همان شعار مرگ بر آمریکاست.

به گزارش خطب شکن، رئیس اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل با گرمیداشت ۱۳ آبان، نامگذاری این روز به نام روز جهانی مبارزه با استکبار را نشان از اهمیت آن خواند و اظهار کرد: تسخیر لانه‌ی جاسوسی و چیره شدن بر قدرت ظاهری آمریکا در زمانی که این کشور از ابهتی پوشالی در نزد جهانیان برخوردار بود کاری بسیار بزرگ و شجاعانه بود.

محمد معدندار با اشاره به شهادت شهید فهمیده در ۸ آبان، او را الگویی مناسب برای دانش‌آموزان امروز خطاب کرد و گفت: امام (ره) از شهید فهمیده به بزرگی یاد کردند و در توصیفش فرمودند او رهبر است، از این رو باید دانش‌آموزان ما دنباله‌رو و ادامه‌دهنده‌ی راه او باشند و شهید فهمیده را رهبر خود بدانند.

وی در ادامه تلاش برای باشکوه‌تر برگزار نمودن ۱۳ آبان را ضروری دانست و تصریح کرد: در دورانی که دنیا در برابر ایران قرار گرفته و به دنبال ضربه زدن به هر شکل ممکن است، باید با تلاش هر چه بیشتر در بزرگداشت این روز کوشش کنیم تا نشان دهیم هرگز ذلت را نمی پذیریم.

معدندار از راهپیمایی ۱۳ آبان به عنوان نماد استکبارستیزی ملت ایران یاد کرد و افزود: هر چند باب مذاکره با آمریکا در موضوع هسته‌ای باز شد اما دانش‌آموزان امروز همان جوانان و نوجوانان دیروز هستند و شعارشان همان شعار مرگ بر آمریکاست.

براساس برنامه‌ی اعلام شده تظاهرات ۱۵۰۰ نفری دانش‌آموزان آران و بیدگل در بزرگداشت ۱۳ آبان از ساعت ۹ صبح (پنج‌شنبه) در دو مسیر میدان امام حسین(ع) و میدان امام خمینی(ره) به طرف مصلای نماز جمعه‌ی آران و بیدگل انجام خواهد شد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP