چاپ خبــر
نماینده‌ی کاشان و آران و بیدگل:

۱۳ آبان درس عاشورایی زیستن است/ هرگز ننگ سیطره شیطان بزرگ را نخواهیم پذیرفت

سید جواد ساداتی‌نژاد گفت: دانشجویان با خلق انقلاب دوم ثابت کردند ایرانیان هرگز ننگ سیطره‌ی استکبار و شیطان بزرگ را بر پیشانی سرزمین خود نپذیرفته و نخواهند پذیرفت.

به گزارش خطب شکن، نماینده‌ی کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تبریک روز دانش‌آموز و گرامی‌داشت روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی عنوان کرد: ۱۳ آبان جسارت استکبارستیزی را به مومنان آموخت تا با شجاعت و غیرت انقلابی هیمنه‏‎‌ی سلطه‌ی‏ آمریکایی را در ایران و جهان فرو بریزند.

سید جواد ساداتی‌نژاد ۱۳ آبان را برگ زرینی خواند که در تاریخ انقلاب ماندگار شده است و اضافه کرد: در این روز دانش‌آموزان فداکار به همگان نشان دادند با توکل به خدا، اتکا به نفس و تکیه بر وحدت می‌توان در برابر هر طاغوتی ایستاد و عاشورایی زندگی کرد.

وی با تجلیل از اقدام انقلابی جوانان در سال ۵۸ تصریح کرد: جوانان و دانشجویان خط امام در پیروی از امام (ره) انقلاب دوم ملت ایران را خلق و ثابت کردند ایرانیان هرگز ننگ سیطره‌ی استکبار و شیطان بزرگ را بر پیشانی سرزمین خود نپذیرفته و نخواهند پذیرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حفظ روحیه‌ی ظلم‌ستیزی و عدالت‌خواهی را ضروری دانست و گفت: در حال حاضر نیز باید روحیه‌ی حقیقت‌جویی، ظلم‌ستیزی، عدالت‌طلبی و مبارزه با استکبار را در دل و جان خود بیدار نگه داریم و در پرتو رهنمودهای رهبر انقلاب در ترویج گفتمان استکبارستیزی و عدالت‌محوری تلاش کنیم.

ساداتی‌نژاد با یادآوری تقارن ۱۳ آبان با سالروز تشییع ۹۵ شهید تفحص شده‌ی گردان امام محمد باقر (ع) که در ۱۲ آبان سال ۷۳ توسط مردم منطقه تشییع شدند ابراز امیدواری کرد: دانش‌آموزان، دانشجویان و مردم شریف و شهیدپرور شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان، پرچم مبارزه با استکبار و شیطان بزرگ را برافراشته نگاه خواهند داشت.

telegram

Go to TOP