چاپ خبــر
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان:

حضور ۱۵۰۰ دانش‌آموز در راهپیمایی ۱۳ آبان آران و بیدگل/ آمریکا همچنان شیطان بزرگ است

عمران دلاوریان گفت: امسال ۱۵۰۰ نفر از دانش‌آموزان شهرستان در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور پیدا خواهند کرد و به اجرای برنامه‌های نمادین خواهند پرداخت.

به گزارش خطب شکن، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل ۱۳ آبان را نماد استکبارستیزی و الگویی عملیاتی در مبارزه علیه قدرت‌های شیطانی خواند و عنوان کرد: ۱۳ آبان نقطه عطفی در جهت سرعت بخشیدن به روند شکل‌گیری، تداوم، استمرار و بالندگی انقلاب اسلامی بود و برجسته‌ترین ویژگی آن مبارزه مستمر ملت ایران در ادوار مختلف تاریخی با استبداد داخلی، استکبار و سلطه خارجی است.

عمران دلاوریان با اشاره به رفتار و ادبیات اهانت آمیز و زورگویانه‌ی دولت‌مردان آمریکا در مواجهه‌ی با کشوهای اسلامی، مستقل و آزادی‌خواه به ویژه ملت ایران تاکید کرد: ملت شهید پرور ایران همچنان آمریکا را شیطان بزرگ و نماد استکبار و دشمن جامعه بشری، صلح و امنیت جهانی می‌داند.

وی  برگزاری با شکوه و حماسی تظاهرات سراسری ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان  در حفظ و ارتقاء قدرت نرم نظام در مواجهه مناسب‌‎تر با جهان سلطه را ضروری دانست و گفت: امسال همچون سال‌های گذشته مردم و جامعه دانشگاهی و دانش‌آموزان شهرستان آران و بیدگل حضور پررنگی در راهپیمایی ۱۳ آبان خواهند داشت.

دلاوریان به پیش‌بینی صورت گرفته برای برگزاری تظاهرات ۱۳ آبان در شهرستان اشاره کرد و افزود: براساس برنامه، تظاهرات ۱۵۰۰ نفری دانش‌آموزان از ساعت ۹ صبح در دو مسیر میدان امام حسین(ع) و میدان امام خمینی(ره) به طرف مصلای نماز جمعه‌ی آران و بیدگل انجام خواهد شد.

وی در مورد برنامه‌های روز ۱۳ آبان خاطر نشان کرد: سخنرانی آیت‌الله سید محمد موسوی امام جمعه‌ی آران و بیدگل از جمله برنامه‌های راهپیمایی ۱۳ آبان خواهد بود.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP