چاپ خبــر
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خبر داد:

پلمب ۲۵۰ مترمربع از زیربنای مرکز بهداشتی ابوزیدآباد

مسعود دهقانی گفت: با توجه به فروسودگی ساختمان و احتمال ریزش سقف مرکز بهداشتی ابوزیدآباد و به دلیل تامین سلامت کارکنان و مردم اقدام به پلمب حدود ۲۵۰ مترمربع از این مرکز کرده ایم.

به گزارش خطب شکن به نقل از ایرنا، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل از پلمب ۲۵۰ مترمربع از زیربنای مرکز بهداشتی ابوزیدآباد خبر داد.

دکتر مسعود دهقانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: زیربنای این مرکز یک هزار و ۴۰۰ متر مربع است و از این میزان زیربنا، بخش هایی طی ماه های اخیر دچار نشست زمین شده بودند.

وی تاکید کرد: با توجه به فروسودگی ساختمان و احتمال ریزش سقف مرکز بهداشتی ابوزیدآباد و به دلیل تامین سلامت کارکنان و مردم اقدام به پلمب حدود ۲۵۰ مترمربع از این مرکز کرده ایم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل ابراز کرد: تعدادی از اتاق ها در این مرکز جابجا شده اند تا خدمات درمانی دچار اختلال نشود و هم اکنون کلیه خدمات درمانی به مردم در مرکز بهداشتی جامع سلامت ابوزیدآباد در حال ارائه است.

وی در مورد بازسازی مرکز درمانی ابوزیدآباد گفت: کمیته بحران در دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این زمینه تشکیل شده است و مطالعاتی انجام شده و مسئولان فنی دانشگاه برای جابجایی تجهیزات و تاسیسات اقدام هایی را آغاز کرده اند.

دهقانی ادامه داد: قرار است مرکز جامع سلامت شهری با مشارکت ۵۰ درصدی خیران در داخل این مجموعه احداث شود.

وی خاطر نشان کرد: ۲۵۰ متر مربع فضای مرکز درمانی که پلمب شده است اکنون قابل تعمیر نیست و دیگر از آن استفاده نخواهد شد.

telegram

Go to TOP