چاپ خبــر
با سفر نماینده راه آهن جمهوری اسلامی به آران و بیدگل؛

آغاز عملیات عمرانی ساخت پل جاده بخش مرکزی

با سفر نمایندگان راه آهن جمهوری اسلامی، مراحل اجرایی عملیات عمرانی ساخت پل جاده نوش آباد به کاشان آغاز شد.

به گزارش خطب شکن، پیش از ظهر امروز با سفر نمایندگان راه آهن جمهوری اسلامی، مراحل اجرایی عملیات عمرانی ساخت پل جاده نوش آباد به کاشان آغاز شد.

رییس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل با اعلام این خبر اذعان کرد: با پی گیری هایی که از سوی نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان صورت گرفت، مراحل عمرانی عملیات ساخت دهانه دوم جاده نوش آباد- کاشان و پل جاده بخش مرکزی شهرستان آغاز شد.

مجتبی آراسته به جلسه‌ی مشترکی که با حضور پیمانکار شرکت نسران، مهندس مشاور و نماینده‌ی کارفرمای راه آهن جمهوری اسلامی ایران  و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان در دفتر فرماندار محترم آران و بیدگل برگزار شد اشاره کرد و گفت: با بهره برداری از این طرح رفت و آمد اهالی بخش مرکزی به مرکز شهرستان تسهیل خواهد شد.

بر اساس اعلام آراسته این طرح‌ها تا کمتر از شش ماه آینده به بهره برداری خواهند رسید.

پیش از این عملیات تعریض و دو بانده کردن جاده‌ی سفیدشهر توسط پیمانکار اداره کل  راه و شهرسازی حوزه ساخت و توسعه راه‌های استان آغاز و پس از اجرای ۵ کیلومتر از مسیر به دلیل تداخل با حریم راه آهن متوقف شده بود.

گفتنی است عملیات دو بانده کردن جاده سفیدشهر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در حال انجام است و احداث پل‌های عبوری بخشی از مراحل این طرح به شمار می‌رود.

telegram

  1. ناشناس گفته:

    راه آهن به گرمسار وصل شود مشکل صد ها سال حل می شود

  2. ناشناس گفته:

    تونل ریلی شمال و جنوب با خط راه آهن آران و بیدگل به گرمسار وصل شود مشکل صد ها سال حل می شود ,

  3. شوت گفته:

    بابا جان موقعیت این بل را دقیقا معرفی کنید

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP