چاپ خبــر
با انتخاب از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت:

صنعتگر آران و بیدگلی برای پنجمین سال متوالی صادرکننده نمونه کشور شد

شرکت نساجی آسایش آران و بیدگل با تولید سالیانه ۱/۸ میلیون متر مربع برای پنجمین سال متوالی، به‌عنوان صادرکننده نمونه کشور انتخاب و معرفی شد.

به گزارش خطب شکن، شرکت نساجی آسایش آران و بیدگل، برای پنجمین سال متوالی به‌عنوان صادرکننده نمونه کشور انتخاب و معرفی شد.

مدیرعامل هیات مدیره شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی با اعلام این خبر گفت: محمدتقی رحمانی مدیرعامل مجتمع نساجی آسایش بیدگل با تولید ۱/۸ میلیون متر مربع در سال ۹۴ از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان صادرکننده نمونه کشوری معرفی و در بیستمین سالروز ملی صادرات با حضور رئیس جمهور تجلیل شد.

بر اساس اعلام عبدالرحیم مفیدی میزان ارزآوری شرکت نساجی آسایش در سال گذشته ۲۱ میلیون دلار برآورد می‌شود و محصولات این مجتمع به کشورهای عراق، افغانستان، آذربایجان، چین، استرالیا و شرق آسیا صادر شده است.

مجتمع نساجی آسایش دارای مهر استاندارد ملی و گواهینامه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت است که امسال از ۵۱ شرکت و صادرکننده نمونه کشوری در صنایع مختلف در صنعت نساجی به عنوان نمونه کشوری انتخاب شده است.

گفتنی است شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل با تولید سالیانه ۳۵ میلیون مترمربع فرش ماشینی، قطب تولید فرش ماشینی کشور شناخته می‌شود.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP