چاپ خبــر
معاون فرماندار آران و بیدگل:

توسعه صنعت گردشگری نیاز اساسی آران و بیدگل است

علی محمد یوسفیان گفت: صنعت گردشگری با توجه به تک محصولی بودن صنعت در این شهرستان نیازی اساسی برای این منطقه است.

به گزارش خطب شکن به نقل از ایرنا، معاون فرماندار آران و بیدگل گفت: صنعت گردشگری با توجه به تک محصولی بودن صنعت در این شهرستان نیازی اساسی برای این منطقه است.

علی محمد یوسفیان روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی خدمات سفر در فرمانداری آران و بیدگل با اشاره به این که یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید توسعه گردشگری است اظهار داشت: شهرداری ها می توانند بازوان گردشگری شهرستان باشند و سند جامع گردشگری آران و بیدگل باید با همکاری بخش خصوصی تدوین شود.
معاون فرماندار آران و بیدگل با اشاره به کمبود امکانات و زیرساخت های گردشگری درایام نوروز تصریح کرد: باید با کمک و همفکری اداره ها این مشکلات مرتفع شود.
یوسفیان با اشاره به لزوم توسعه طرح های گردشگری در شهرستان آران و بیدگل خاطر نشان کرد: طرح های بسیار خوبی از سوی اداره میراث فرهنگی، هم چنین فرمانداری در زمینه توسعه گردشگری اندیشیده شده است.
وی با بیان این که شهرستان آران و بیدگل دارای جاذبه های فراوان گردشگری است، اظهار داشت: این شهرستان می تواند با برنامه ریزی زمینه جذب شمار بسیاری از گردشگران را فراهم کند و در صورت شناساندن درست آن ها می توان صنعت گردشگری را در این شهرستان رونق بیشتری داد.
جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان آران و بیدگل با دستور کار بررسی پیشنهاد طرح خانه مسافر توسط شرکت توسعه گردشگری و میراث ماندگار کویر و برنامه ریزی سفرهای پاییزی برای منطقه های گردشگری تشکیل شد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP