چاپ خبــر
در آستانه عید غدیر؛

برگزیدگان سومین جشنواره ادبی ماه در برکه معرفی شدند+ اسامی

در آستانه‌ی روز عید غدیر، برگزیدگان سومین دوره جشنواره ادبی ماه در برکه معرفی شدند.

به گزارش خطب شکن، در آستانه‌ی روز عید غدیر، برگزیدگان جشنواره ادبی ماه در برکه که برای سومین سال پیاپی با محوریت عید بزرگ غدیر و شخصیت امیرالمومنین(ع) برگزار شد، معرفی شدند.

دبیر این جشنواره با اعلام این خبر اضافه کرد: هدف از برگزاری جشنواره‌ی ماه در برکه توسعه و ترویج فرهنگ غنی غدیر خصوصا در فضای مجازی و جذب مشارکت حداکثری مردم است.

محمد غلامی نصرآبادی شعر، پیامک ادبی، پوستر و خوشنویسی را به عنوان چهار بخش برگزاری این جشنواره معرفی کرد و گفت: در این دوره استقبال بسیار بیشتری نسبت به دو دوره‌ی گذشته‌ی جشنواره به عمل آمد و شرکت کنندگانی از سراسر کشور آثار خود را به دبیرخانه‌ی جشنواره ارسال کردند.

بر اساس اعلام غلامی نصرآبادی اسامی برگزیدگان جشنواره در بخش‌های مختلف به شرح زیر است:

بخش شعر:

رتبه اول: نجمه سادات‌هاشمی از شهر قم

رتبه دوم: حسن اسحاقی از کرج

رتبه سوم: رضا نیکوکار از رشت

رتبه چهارم: محسن کاویانی از قم

رتبه پنجم: آرش پورعلیزاده از رشت

رتبه ششم: مهدی جهاندار از اصفهان

بخش خوشنویسی:

نفر برتر: آقای حسین مراقی از قزوین

بخش پوستر:

نفر برتر: مجتبی صمدیان از کاشان

بخش پیامک ادبی:

احمد ظهرابی جمکرانی از قم

mah dar berke3

لازم به ذکر است مهلت ارسال آثار ادبی به دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی ماه در برکه تا ۲۲ شهریورماه اعلام شد که تا این تاریخ بیش از ۲۵۰ اثر ارائه شده بود.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای اسلامی و شهرداری سفیدشهر، مجمع فرهنگی سفیدشهر، کانون فرهنگی هنری امام صادق (ع) و انتظار، موسسه قرآنی انتظار، حوزه بسیج امام محمدباقر (ع)، مجمع فرهنگی الغدیر کاشان، انجمن خوشنویسان ایران و موسسه فرهنگی راه روشن در برگزاری این جشنواره مشارکت داشتند.

در مراسم اختتامیه‌ی این جشنواره که دیشب با حضور جمعی از شاعران از جمله سعید بیابانکی، صائم کاشانی، تشکری آرانی و شیدای کاشانی در مهدیه‌ی سفیدشهر برگزار شد از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.

telegram

Go to TOP