چاپ خبــر
نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلش شورای اسلامی:

پیگیری مشکل بیمه روستاییان/ نیازهای هر شهر و روستا اولویت‌بندی شود

نخستین نشست توسعه بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل با حضور اعضای شوراها، دهیاران و بخشدار مرکزی آران و بیدگل در کتابخانه شهید رعیت یزدل برگزار شد.

به گزارش خطب شکن به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، نخستین نشست توسعه بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل صبح دیروز (دوشنبه) همزمان با عید سعید قربان با حضور اعضای شوراها، دهیاران و بخشدار مرکزی آران و بیدگل در کتابخانه شهید رعیت یزدل برگزار شد.

در این نشست دکتر ساداتی نژاد ضمن تبریک عید قربان از همت و تلاش مسؤلین این بخش در پیگیری مشکلات و مسائل مردم تشکر کرد و اصلاح جاده مرگبار بخش مرکزی، رفع مشکلات دو شهرستان و حل مسائل حوزه بهداشت و درمان را بعنوان خواسته‌های اصلی مردم این منطقه نام برد و آن را از اولویت‌های کاری خود دانست.

وی بر پیگیری مستمر و جدیت اعضای شورا، شهرداران و دهیاران بخش مرکزی در پیگیری مطالبات مردم در رده‌های استانی و کشوری تأکید کرد و از آمادگی و حضور خود در این زمینه جهت رفع موانع موجود خبر داد.

نماینده مردم در ادامه به پیگیری و مذاکرات چند باره خود در مجلس شورای اسلامی پیرامون رفع مشکل بیمه روستاییان اشاره و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک با تصویب قانون موردنظر این مسأله حل گردد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواسته مردم و مسؤلین بخش مرکزی در ارتقاء نقش مدیریتی این منطقه در شهرستان را خواسته‌ای بحق عنوان نمود و از برنامه خود جهت مواجهه علمی و کارشناسی با بحران آب و جایگزینی ممناسب برای کشاورزی با بهره وری پایین خبر داد.

دکتر ساداتی نژاد اولویت بندی مسائل و مشکلات هر شهر و روستا توسط مسئولین آن را، خواسته جدی خود از حاضرین در نشست عنوان کرد و بر تدوین سند راهبردی هر شهر و روستا تأکید کرد.

در این نشست مشکلات و نیازهای روستاها و شهرهای بخش مرکزی آران و بیدگل از سوی مسؤلین این مناطق مطرح شد.

در همین خصوص اعضای شوراهای اسلامی نوش آباد، سفیدشهر و یزدل خواستار رفع مشکلات مرزی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل شدند و از آن بعنوان مانع جدی بر سر راه توسعه خود یاد کردند.

مسئولین روستاهای محمدآباد و علی آباد نیز نبود پزشک شبانه روزی را از دغدغه‌های جدی مردم این روستاها دانستند و توجه مدیریت بهداشت و درمان منطقه به رفع این مشکل را خواستار شدند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP