چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

حل بخشی از مشکلات مسکن جوانان/ پیشرفت طرح‌های مسکن مهر شهرستان مثبت است

ابوالفضل معینی نژاد در تشریح روند پیشرفت طرح‌های مسکن مهر شهرستان، روند فعلی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: پیش از این مشکلاتی برای اجرا و تکمیل طرح‌های مسکن مهر وجود داشت که با تلاش‌های مسئولان مربوط، رفع شده است.

به گزارش خطب شکن، فرماندار آران و بیدگل در تشریح روند پیشرفت طرح‌های مسکن مهر شهرستان، روند فعلی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: پیش از این مشکلاتی برای اجرا و تکمیل طرح‌های مسکن مهر وجود داشت که با تلاش‌های مسئولان مربوط، رفع شده است.

ابوالفضل معینی نژاد با اشاره به تکمیل و تحویل ۳۰۰ واحد از ۴۰۸ واحد مسکن مهر مسعودآباد اضافه کرد: با تلاش‌های صورت گرفته در حال حاضر ۱۰۸ واحد باقیمانده نیز تکمیل و تعدادی از آن‌ها به متقاضیان واگذار شده است.

وی تعطیلی طرح مسکن ۲۴ واحدی گلستان را یادآور شد و تصریح کرد: رایزنی‌ها برای حضور خیران و تکمیل این طرح در جریان است و امیدواریم تا پایان سال شاهد اتمام آن باشیم.

فرماندار آران و بیدگل با بیان این که مشکلات پیش روی طرح ۱۰۰ واحدی مسکن مهر نوش آباد نیز در حال برطرف شدن است ابراز امیدواری کرد: با تسهیلاتی که قرار است در آینده‌ی نزدیک به متقاضیان دریافت واحدهای این طرح ارائه شود، مشکلات مربوط به واگذاری این طرح نیز از میان خواهد رفت.

معینی نژاد فضاسازی این طرح در ابوزیدآباد را به عنوان مشکل اجرای آن معرفی کرد و گفت: این مسأله با همکاری بنیاد مسکن شهرستان برطرف و مقدمات تکمیل و واگذاری واحدها فراهم شده است.

فرماندار در پایان ابراز عنوان کرد: با تکمیل و واگذاری واحدهای طرح‌های مسکن مهر در سطح شهرستان، تا حدودی مشکلات جوانان در حوزه‌ی مسکن رفع می‌شود.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP