چاپ خبــر
نماینده‌ی کاشان و آران و بیدگل در مجلس:

بخش خصوصی برای تقویت ورزش آران و بیدگل وارد میدان شود

سید جواد ساداتی نژاد به ورود بخش خصوصی برای حمایت از ورزشکاران تاکید کرد و با ابراز تاسف از عدم بهره برداری از این ظرفیت افزود: در منطقه‌ای که بیش از هزار کارخانه و تنها بیست هیأت ورزشی وجود دارد، نباید برای اعزام چند ورزشکار به شهرهای اطراف که مجموع هزینه‌ی آن گاهی به هفت میلیون ریال هم نمی‌رسد مشکلی وجود داشته باشد.

به گزارش خطب شکن، نماینده‌ی مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت خیران در ساخت و تجهیز مدارس شهرستان ابراز امیدواری کرد: برخی طرح‌های عمرانی که با مشارکت خیران و دولت در حال اجراست، به خاطر ناتوانی دولت در عمل به تعهدات خود متوقف شده است که باید با جذب بودجه مورد نیاز به بهره برداری برسد.

سید جواد ساداتی نژاد با بیان این که در حوزه‌ی ورزش نیز سندی راهبردی در حال تدوین است خاطرنشان کرد: دو کارگروه مستقل در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل به صورت مجزا تشکیل شده که فعالیت خود را برای رسیدن به این سند دنبال می‌کنند.

وی شناخت ظرفیت‌های ورزشی منطقه را ضروری دانست و اظهار کرد: با توجه به کمبود بودجه برای سرمایه گذاری در ورزش قهرمانی، باید مطالعات مورد نیاز انجام شود تا برنامه ریزی‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت بر اساس استعدادهای موجود صورت گیرد.

ساداتی نژاد عملکرد ورزشکاران در رشته‌های مختلف را به عنوان راهنمای سیاستگذاران برای هدایت بودجه‌ها عنوان کرد و گفت: با وجود آن که برخی ورزشکاران در سطح کشور و جهان درخشیده‌اند و صاحب عنوان هستند، مشکلات معیشتی مانع ادامه‌ی فعالیت آنان می‌شود.

وی به ورود بخش خصوصی برای حمایت از ورزشکاران تاکید کرد و با ابراز تاسف از عدم بهره برداری از این ظرفیت افزود: در منطقه‌ای که بیش از هزار کارخانه و تنها بیست هیأت ورزشی وجود دارد، نباید برای اعزام چند ورزشکار به شهرهای اطراف که مجموع بودجه مورد نیاز آن گاهی به هفت میلیون ریال هم نمی‌رسد مشکلی وجود داشته باشد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP