چاپ خبــر
عضو هیأت امنای موسسه ازدواج آسان:

برگزاری نوزدهمین جشن پیوند گل‌ها/ آمارهای ازدواج در آران و بیدگل نگران کننده است

مانده علی رهی با اشاره به برگزاری نوزدهمین جشن پیوند گل‌ها گفت: آمارهایی که در سال‌های اخیر از وضع ازدواج جوانان به گوش می‌رسد نگران کننده است، از این رو برگزاری چنین مراسمی می‌تواند در ترویج ازدواج آسان موثر و راهگشا باشد.

به گزارش خطب شکن، موسسه ازدواج آسان «الزهرا(س)» نوزدهمین جشن پیوند گل‌ها را همزمان با جشن ازدواج امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س) برگزار می‌کند.

عضو هیأت امنای موسسه با اعلام این خبر به خبرنگار خطب شکن گفت: اطلاع رسانی در مورد برگزاری این جشن از اواخر مردادماه آغاز شده و ثبت نام از زوج‌های جوانی که از ابتدای سال ۹۴ تا شهریور ۹۵ ازدواج کرده‌اند صورت خواهد گرفت.

مانده علی رهی با اشاره به این که برگزاری این جشن از حدود ۸ سال پیش آغاز شده است خاطرنشان کرد: جشن پیوند گل‌ها برای ترویج ازدواج آسان آغاز شده و تاکنون استقبال خوبی از سوی مردم برای شرکت در دوره‌های مختلف آن صورت گرفته است.

به گفته‌ی رهی ارائه‌ی مشاوره به زوج‌های جوان، تقدیم هدایایی برای یادبود مراسم و اجرای برنامه‌ی کاروان شادی، از جمله برنامه‌های ویژه‌ی جشن امسال خواهد بود.

رهی با ابراز نگرانی از برخی رسوم دست و پا گیری که در جامعه شیوع پیدا کرده و مانع ازدواج جوانان می‌شود اضافه کرد: آمارهایی که سال‌های اخیر از وضع ازدواج جوانان به گوش می‌رسد نگران کننده است و امروز زندگی‌ها طوری شده که جوانان رغبت کمتری به ازدواج دارند، از این رو برگزاری چنین مراسمی می‌تواند موثر و راهگشا باشد.

گفتنی است پیش از این جشن‌های پیوند گل‌ها هر سال دو بار انجام می‌شد که شهریور ماه سال گذشته و فروردین ماه سال جاری به دلیل نرسیدن تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب، لغو شد.

موسسه ازدواج آسان «الزهرا(س)» از چند سال پیش در زمینه‌ی ترویج ازدواج آسان در شهرستان آران و بیدگل فعالیت می‌کند و در این مدت توانسته است خدمات قابل توجهی را ارائه دهد.

زوج‌های جوان برای شرکت در نوزدهمین جشن پیوند گل‌ها می‌توانند تا دهم شهریورماه به موسسه‌ی ازدواج آسان (الزهرا(س)) مراجعه کنند یا از ساعت ۹ تا ۱۳ با شماره ۷۶-۵۴۷۲۱۹۷۵ تماس بگیرند.

telegram

Go to TOP