چاپ خبــر
با انتشار فراخوان ارسال آثار کلید زده شد:

سومین جشنواره ادبی ماه در برکه

فراخوان سومین جشنواره ادبی هنری ماه در برکه با محوریت عید بزرگ غدیر و شخصیت امیرالمومنین(ع) منتشر شد.

به گزارش خطب شکن، فراخوان سومین جشنواره ادبی هنری ماه در برکه با محوریت عید بزرگ غدیر و شخصیت امیرالمومنین(ع) منتشر شد.

دبیر این جشنواره با اعلام این خبر اضافه کرد: هدف از برگزاری این مسابقات توسعه و ترویج فرهنگ غنی غدیر خصوصا در فضای مجازی و جذب مشارکت حداکثری مردم است.

محمد غلامی نصرآبادی شعر، پیامک ادبی، پوستر و خوشنویسی را به عنوان چهار بخش این جشنواره معرفی کرد و گفت: استقبالی که در برگزاری دو دوره‌ی گذشته‌ی جشنواره شاهد آن بودیم بسیار قابل توجه بود و پیش بینی می‌شود در این دوره نیز استقبال خوبی از سراسر ایران به عمل آید.

بر اساس اعلام دبیرخانه‌ی جشنواره شرکت کنندگان حداکثر می‌توانند سه اثر در هر بخش ارسال کنند. همچنین حضور برگزیدگان در اختتامیه‌ی جشنواره الزامی است و شرکت کنندگان هر بخش باید مشخصات فردی خود را به همراه شماره تماس در انتهای اثر درج و از طریق رایانامه info@sefidshahrmf.ir بصورت فایل word و pdf ارسال کنند. ارسال اثر به صورت پستی یا تحویل به صورت حضوری نیز بلامانع است.

mah dar berke3

متن هر پیامک برای شرکت در بخش پیامک ادبی نیز باید شامل یک تک بیت، مصرع یا جمله‌ای زیبا و تاثیرگذار باشد که برای نخستین بار آفریده شده است و حجمی بین ۲۵ تا ۱۸۱ کاراکتر (بدون احتساب فاصله بین کلمات و مشخصات ارسال کننده پیامک) داشته باشد.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند تا ۲۲ شهریورماه در بخش‌های شعر و پیامک ادبی در محورهای زیر، آثار خود را ارسال کنند:

۱- ولایت و امامت در آیینه‌ی غدیر

۲- وحدت و همدلی در سیره‌ی اهل بیت

۳- غدیر،عاشورا، مهدویت

۴- غدیر در منشور مقام معظم رهبری

۵- ایرانیان و فرهنگ غدیر

۶- فضایل مولای متقیان علی علیه السلام

۷- غدیر و تثبیت و استمرار ارزشها

۸- غدیر و فرهنگ مقاومت

۹- غدیر و سبک زندگی اسلامی ایرانی

شرکت کنندگان بخش شعر و وبلاگ می‌توانند آثار خود را به نشانی اینترنتی info@sefidshahrmf.ir و پیامک‌های ادبی را به سامانه ۳۰۰۰۷۰۹۳ ارسال نمایند.

قرار است مراسم اختتامیه‌ی جشنواره‌ی ادبی ماه در برکه در دهه‌ی ولایت و همزمان با جشن‌های عید غدیر خم برگزار شود. شرکت کنندگان جهت کسب اطلاع بیشتر و آگاهی از شرایط ارسال آثار می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی www.sefidshahrmf.ir مراجعه کنند.

گفتنی است در اولین جشنواره‌ی ادبی «ماه در برکه» بیش از ۱۲۰ اثر از سراسر ایران به دبیرخانه ارسال شده بود که این تعداد در جشنواره‌ی دوم با اضافه شدن بخش پیامکی به بیش از ۲۰۰ اثر رسید.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP