چاپ خبــر
در اقدامی قابل تقدیر و ارزشمند انجام گرفت:

تقدیم مدال قهرمان نونهال آران و بیدگلی به مدافعان حرم

بانوی اسکواش‌باز آران و بیدگلی رده سنی زیر ۹ سال گفت: با اولین حضورم در رقابت‌های قهرمانی کشور موفق به کسب مدال نقره شدم و می‌خواهم مدالم را به شهدای مدافع حرم تقدیم کنم.

به گزارش خطب شکن به نقل از فارس، نازنین‌زهرا دادخواه اظهار کرد: ۹ سال دارم و دانش‌آموز کلاس سوم ابتدایی هستم؛ از ۸ سالگی اسکواش را شروع کردم و هشت ماه پیش در یک طرح استعدادیابی در تهران جزو ۷ نفر برتر کشور برگزیده شدم.

وی افزود: از آن پس تمریناتم را به‌ طور جدی پیگیری کردم؛ تا اینکه باگذشت هشت ماه در مسابقات استانی حضور یافتم و به مقام اول رسیدم.

این بازیکن تصریح کرد: کسب مقام نخست در رقابت‌های استانی و رضایت مربیان از عملکردم سبب راه‌یابی من به مسابقات کشوری شد؛ بدین ترتیب در رقابت‌های قهرمانی کشور که مردادماه جاری در تهران انجام گرفت، در رده سنی زیر ۹ سال شرکت کردم.

وی ادامه داد: کلاً چهار بازی انجام دادم که سه مسابقه را با نتیجه برد به پایان رساندم و در فینال باختم؛ در نهایت نیز با همین نتیجه نشان نقره را از آن خود کردم.

دادخواه عنوان کرد: قبل از مسابقات خیلی اضطراب داشتم و فکر نمی‌کردم چنین نتیجه‌ای بگیرم، اما با به دست آوردن این مدال بسیار خوشحال هستم و می‌خواهم آن را به شهدای مدافع حرم تقدیم کنم.

n00241051-t

وی اظهار داشت: دانش‌آموز هستم و معمولاً بعد از ساعات مدرسه تمریناتم را انجام می‌دهم، حالا که تابستان است و مدارس تعطیل هستند سعی می‌کنم تمریناتم زیادتر باشد؛ به‌ عنوان‌ مثال قبلاً در هفته سه روز تمرین می‌کردم روزی ۴ ساعت، اما الان قرار است این زمان زیر نظر مربی بیشتر هم بشود.

بازیکن اسکواش رده سنی زیر ۹ سال بابیان اینکه با این مدال جزو پشتیبان تیم ملی شده است، تأکید کرد: چهار دوره اردو در تهران برای نفرات برتر این مسابقات در نظر گرفته‌شده که از شنبه همین هفته نخستین دوره آن آغاز خواهد شد، در واقع در این اردوها آموزش‌های لازم به ما داده می‌شود تا بتوانیم در سطوح بالاتر حضور پیدا کنیم.

وی یادآور شد: بازیکنان این رشته از سن ۱۵ سال به بالا به تیم ملی وارد می‌شوند و من که هنوز سنم پایین است جزو پشتیبان تیم ملی محسوب می‌شوم؛ اما تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا در آینده به سطح ملی برسم و در رقابت‌های برون‌مرزی حضور موفقی را تجربه کنم.

دادخواه بیان کرد: در آران و بیدگل کورت هست، از این‌ رو به‌ راحتی تمریناتم را دنبال می‌کنم و از این بابت هیچ مشکلی ندارم.

وی خاطرنشان کرد: از زحمات پدر و مادرم، مربی خوبم که دلسوزانه حمایتم کرده و همچنین هیأت اسکواش استان اصفهان به خاطر تمام زحماتشان تشکر و قدردانی می‌کنم؛ به‌ویژه اینکه از طرف هیأت اسکواش استان اصفهان طی مراسمی از من تجلیل شد و می‌خواهم همین‌جا از زحمت‌هایی که کشیدند تشکر کنم.

telegram

  1. محمدرضا گفته:

    به گزارش زیبایی کویر: در شب میلاد با سعادت شمس الشموس آقا امام رضا (ع) با حضور عموم مردم آران و بیدگل درحسینیه ی رضوی عباس آباد آران و بیدگل جشن باشکوهی برگزارشد.
    http://mohamadreza78.blogfa.com/post/914

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP