چاپ خبــر
رئیس هیأت دومیدانی آران و بیدگل:

رکوردشکنی ورزشکار آران و بیدگلی در مسابقات دانشجویان کشور/ ظرفیت دومیدانی شهرستان بی‌نظیر است

حسن بادپی با بیان این که آران و بیدگل استعدادهای خوبی در زمینه‌ی دو میدانی تربیت کرده است تاکید کرد: با وجود آن که آران و بیدگل شهرستان کوچکی است، در مسابقات مختلف همواره مقام‌های قابل توجهی را به دست می‌آورد که نشان می‌دهد ظرفیت آران و بیدگل در دومیدانی بی نظیر است.

به گزارش خطب شکن، علی رمضانی دو میدانی‌ کار آران و بیدگلی موفق به کسب مدال طلای مسابقات المپیاد کشوری دانشجویان شد.

رئیس هیأت دو میدانی آران و بیدگل با اعلام این خبر اضافه کرد: رمضانی که در رشته‌ی پرتاب نیزه در این مسابقات شرکت کرده بود، توانست با حد نصاب ۶۳ متر و ۹۰ سانتی متر رکورد این المپیاد را نیز به خود اختصاص دهد.

حسن بادپی در مورد زمان برگزاری این المپیاد گفت: سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات عالی کشور به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد از تاریخ ۲۷ تیر تا ۵ مردادماه در بخش دختران و ۱۰ تا ۱۹ مرداد در بخش پسران برگزار شد.

وی با اشاره به این که در مجموع ۶۰۰۰ شرکت کننده شامل ۲۵۰۰ دختر و ۳۵۰۰ پسر در رشته‌های والیبال، بسکتبال، فوتسال، تنیس روی میز، دو میدانی، شنا، بدمینتون، تکواندو و دو رشته کشتی آزاد و فرنگی ویژه پسران، در این المپیاد به رقابت پرداختند خاطرنشان کرد: مسابقات از سطح کیفی خوبی برخوردار بود.

بادپی با بیان این که آران و بیدگل استعدادهای خوبی در زمینه‌ی دو میدانی تربیت کرده است تاکید کرد: با وجود آن که آران و بیدگل شهرستان کوچکی است، در مسابقات مختلف همواره مقام‌های قابل توجهی را به دست می‌آورد که نشان می‌دهد ظرفیت آران و بیدگل در دومیدانی بی نظیر است.

رئیس هیأت دو میدانی آران و بیدگل ضمن گلایه از بی توجهی مسئولان به این ورزش، حمایت آنان از دومیدانی را درخور فعالیت آن ندانست و اضافه کرد: با وجود آن که ورزشکاران دومیدانی بسیار فعال هستند برخی مسئولان شهر اصلا از فعالیت‌های آنان خبر ندارند و در طول دوران مسئولیت‌شان، حتی یک بار هم به محل تمرین ورزشکاران سر نزده‌اند.

گفتنی است علی رمضانی به عنوان عضو تیم دانشگاه کاشان در این المپیاد حضور یافته بود. همچنین حمید رضا مشهودی، دیگر ورزشکار آران و بیدگلی تیم دانشگاه کاشان در رشته‌ی پرتاب دیسک با ثبت رکورد ۴۱ متر و دو سانتی متر به مقام چهارم رسید.

telegram

  1. ا-م گفته:

    خسته نباشی حسن آقا آفرین به سخت کوشیت در دوومیدانی وتربیت افرادورزشکار

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP