چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

ضرورت فرهنگ سازی برای استفاده از کالای ایرانی/ مسئولان تولیدکنندگان داخلی را حمایت کنند

ابوالفضل معینی نژاد گفت: در شرایط کنونی اقتصاد کشور، مسئولان باید حمایتی همه جانبه از تولیدکنندگان داشته باشند و با هر وسیله‌ی ممکن راه را برای فعالیت آنان هموار کنند.

به گزارش خطب شکن، فرماندار آران و بیدگل با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در رابطه با اقتصاد مقاومتی و لزوم مبارزه‌ی همه جانبه با قاچاق اظهار داشت: فرهنگ سازی مناسب در خصوص استفاده از کالاهای ایرانی ضروری است.

ابوالفضل معینی نژاد به برخی زیان‌های اقتصادی ورود کالای قاچاق به کشور اشاره کرد و افزود: قاچاق کالا باعث بر هم خوردن تعادل اقتصادی کشور، کاهش تولیدات داخلی و افزایش بیکاری می‌شود.

فرماندار با دعوت مردم به مصرف کالاهای داخلی اضافه کرد: تولیدکنندگان داخلی نیز باید حداکثر سعی خود را به تولید کالاهای باکیفیت و بادوام معطوف و از این طریق رضایت مردم را جلب کنند.

وی فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به عموم جامعه برای پرهیز از مصرف کالای قاچاق را مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: در این راستا فعالیت ادارات مسئول از جمله اداره تبلیغات اسلامی بسیار تاثیرگذار است.

معینی نژاد لزوم حمایت مسئولان از تولیدکنندگان داخلی را یادآور شد و تاکید کرد: در شرایط کنونی اقتصاد کشور، مسئولان باید حمایتی همه جانبه از تولیدکنندگان داشته باشند و با هر وسیله‌ی ممکن راه را برای فعالیت آنان هموار کنند.

فرماندار آران و بیدگل در پایان بحث نظارت را یکی از مهم ترین ارکان اصلاح وضعیت اقتصادی معرفی کرد و ادامه داد: اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان باید بر کیفیت و قیمت اجناس مختلف نظارت داشته باشند.

telegram

  1. آرانی گفته:

    همینطور فرهنگ سازی برای حفظ محیط زیست و میراث فرهنگی ؛ با فرهنگ غربی نمی توان مصرف گرا نبود . یکی از راههای غلبه دشمن بر ما برانقلاب ما و. بر اقتصاد ما و بر نسل ما و آیندگان با نابود کردن فرهنگ و تاریخ ماست به مرمت و بازسازی بناها و خانه های تاریخی و به تجلیل از مفاخر و بزرگان بیشتر کار کنند این مسئولین و…..

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP