چاپ خبــر
سرپرست میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خبر داد:

ارتقای نمایندگی میراث فرهنگی آران و بیدگل به اداره

جواد صدیقیان گفت: پیش از این ۹ شهرستان در استان اصفهان، اداره میراث فرهنگی و گردشگری داشتند و بقیه صاحب نمایندگی بودند تا این که بر اساس برخی شاخص‌ها امتیازبندی جدیدی صورت گرفت و یازده شهرستان، از جمله آران و بیدگل که در قالب نمایندگی فعالیت داشتند، به اداره ارتقا پیدا کردند.

به گزارش خطب شکن، سرپرست اداره میراث فرهنگی و گردشگری آران و بیدگل از ارتقای نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان به اداره خبر داد.

جواد صدیقیان در این مورد اضافه کرد: با این ارتقا اداره میراث فرهنگی می‌تواند اعتبارات لازم را از کمیته‌ی برنامه ریزی شهرستان جذب کند.

وی با اشاره به حجم فعالیت‌های میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان توضیح داد: پیش از این ۹ شهرستان در استان اصفهان، اداره میراث فرهنگی و گردشگری داشتند و بقیه صاحب نمایندگی بودند تا این که بر اساس برخی شاخص‌ها امتیازبندی جدیدی صورت گرفت و یازده شهرستان، از جمله آران و بیدگل که در قالب نمایندگی فعالیت داشتند، به اداره ارتقا پیدا کردند.

صدیقیان با بیان این که این ارتقا به تایید سلطانی فر، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور رسیده است خاطرنشان کرد: معمول بر این است که مدیرکل استان با حضور در جلسات شورای اداری هر شهرستان این ارتقا را به صورت رسمی اعلام می‌کند.

وی در پایان با اعلام این که تاکنون از جمع یازده شهرستان دیگر، تنها ارتقای نمایندگی اردستان به صورت رسمی اعلام شده است ابراز امیدواری کرد در جلسه شورای اداری ارتقای نمایندگی میراث فرهنگی و گردشگری آران و بیدگل به اداره با حضور مدیر کل استان اعلام شود.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP