چاپ خبــر
روایت هنرمند آران و بیدگلی از دستاوردهای توافق در یکسالگی برجام؛

من و توافق یهویی…/ فیلم

شب گذشته تازه ترین اثر هنرمند آران و بیدگلی در نقد توافق هسته‌ای در فضای مجازی منتشر شد که تاکنون در کمتر از ۱۸ ساعت بیش از ۶۰ هزار بازدید داشته است.

به گزارش خطب شکن، شب گذشته تازه ترین اثر هنرمند آران و بیدگلی در نقد توافق هسته‌ای در فضای مجازی منتشر شد که تاکنون در کمتر از ۱۸ ساعت بیش از ۶۰ هزار بازدید داشته است.

این کار که با عنوان «من و توافق، یهویی…» ساخته شده است، روایتگر شادی مردم در جو اعلام توافق هسته‌ای و رکود حاکم بر جامعه، یک سال پس از آن است.

کارگردان این اثر در مورد ساخت این مستند به خبرنگار خطب شکن گفت: ایده‌ی ساخت این اثر از سال گذشته، همزمان با شب توافق هسته‌ای به ذهن من رسید و برای عملی کردن آن، سه نوبت فیلمبرداری انجام شد که قسمت عمده‌ی آن در جریان جشن‌های مردمی در جو توافق هسته‌ای صورت گرفت.

fekrian

محمدمهدی فکریان با بیان این که از ابتدا افراد زیادی با این ایده موافق نبودند اضافه کرد: در ابتدا تلاش‌های ما برای ساخت چنین مستندی حتی مورد تمسخر قرار می‌گرفت، زیرا بسیاری از دوستان خیال می‌کردند توافق هسته‌ای قرار است نتیجه بدهد، با این حال پس از یک سال، آنان هم از این ایده استقبال کردند و کار برایشان بسیار جالب بود.

در این اثر که حدودا شش دقیقه ای گروه سازنده دقیقا پس از یک سال به همان مکان‌هایی که سال گذشته جشن توافق در آن برگزار شده بود سر زد و در گفتگو با مردم نظرات آن‌ها را جویا شد.

گفتنی است بام تهران، آریاشهر و تجریش لوکیشن‌های اصلی این کار را تشکیل می‌دهد. همچنین علی طادی در ساخت این مستند فکریان را همراهی کرده است.

دانلود فیلم

 

telegram

 1. استاد گفته:

  برادر فکریان خسته نباشی حاجی
  سوژه و کار خیلی خوب از آب دراومده بود. این که رفتی سراغ کارهای اجتماعی و مشکلات روز خیلی عالیه و ادامه بده

 2. احمد گفته:

  آفرین بر هنرمند همشهری جناب فکریان

 3. ناشناس گفته:

  شما باید در همان منجلاب انزوای جهانی غلط بخورید . نفت بدید و پول نگیرید . دکل بخرید و گم کنید و هزاران بدبختی دیگر و یکی هم که برای نجات و فلاکت مردمش کاری هرچند کوچک کرد اینگونه برخورد کنید

 4. علی معماری آرانی گفته:

  […]
  لطفا نظر من رو تایید کنید

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP