چاپ خبــر
رئیس امور آب و فاضلاب شهری آران و بیدگل:

مصرف آب در آران و بیدگل به بالاترین حد رسید/ میزان مصرف از مرز ۳۰ هزار متر مکعب گذشت

رئیس امور آب و فاضلاب شهری آران و بیدگل گفت: مصرف آب در شهر آران و بیدگل با توجه به گرمای بی سابقه به بالاترین حد خود و مرز هشدار رسید.

به گزارش خطب شکن به نقل از ایرنا، رئیس امور آب و فاضلاب شهری آران و بیدگل گفت: مصرف آب در شهر آران و بیدگل با توجه به گرمای بی سابقه به بالاترین حد خود و مرز هشدار رسید.

حسین میرزاییان روز یکشنبه اظهار داشت: مصرف آب در روزهای اخیر از مرز ۳۰ هزار متر مکعب گذشته است که این رقم بی سابقه بوده است.

وی افزود:گرم شدن بی سابقه هوا در روزهای گذشته و استفاده مداوم از کولرهای آبی موجب شده تا میزان مصرف آب به مرز هشدار برسد.

وی با تاکید بر این که تمام چاه های تامین آب شهر برای تامین آب شرب فعال بوده است ابراز کرد: کوچک ترین مشکل فنی که به موجب آن حتی یک چاه از مدار خارج شود، کمبود و به دنبال آن قطعی آب را به دنبال خواهد داشت.

وی مصرف آب در سال گذشته در آران و بیدگل را حدود پنج میلیون مترمکعب ذکر کرد و افزود: امید است با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از وضعیت بحرانی آب، شاهد همکاری بیشتر مردم در کاهش مصرف باشیم.

میرزاییان خاطر نشان کرد: شهروندان آران و بیدگلی با صرفه جویی و پرهیز از مصرف های غیر ضروری، به جلوگیری از قطعی آب و بهره مندی همه مردم از این نعمت الهی کمک کنند.

آب شرب ۳۵ هزار مشترک در شهرستان آران و بیدگل از طریق ۴۳ حلقه چاه عمیق و نیمه عمیق تامین می شود.
شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و ۲۱۵ کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.

telegram

Go to TOP