چاپ خبــر
سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان:

علت توقف دو بانده شدن جاده فخره- کاشان/ جاده ابوزیدآباد نیازمند همکاری همه مسئولان است

یک روز پس از تصادف جاده ابوزیدآباد- کاشان که منجر به فوت یک جوان موتور سوار شد، سرپرست اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل به سوال خطب شکن در مورد علت توقف فاز دوم دو بانده کردن این جاده که قرار بود حد فاصل فخره تا کاشان را پوشش دهد پاسخ داد.

به گزارش خطب شکن، یک روز پس از تصادف جاده ابوزیدآباد- کاشان که منجر به فوت یک جوان موتور سوار شد، سرپرست اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل در پاسخ به سوال خطب شکن در مورد علت توقف فاز دوم دو بانده کردن این جاده که قرار بود حد فاصل فخره تا کاشان را پوشش دهد تلویحا به اختلافاتی که بین ادارات مسئول وجود دارد اشاره کرد. مجتبی آراسته تصریح کرد: اجرای فاز دوم این طرح به همکاری کلیه‌ی مسئولان بستگی دارد.

وی توضیح داد: اداره راه و شهرسازی شهرستان در راستای اجرای فاز دوم رایزنی‌های موفقی با اداره‌ی منابع طبیعی داشته است، با این حال هنوز ارگان‌های دیگر باید در این راستا همکاری‌های لازم را صورت دهند.

آراسته جاده ابوزیدآباد را مسیر پر تردد دانست که خصوصا کشاورزان از آن استفاده‌ی بسیار می‌کنند. وی با ابراز تاسف از بروز حادثه‌ی دیروز گفت: نیاز به دو بانده شدن این مسیر احساس می‌شود و باید بی درنگ به این مهم اقدام کرد.

سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان به لزوم طراحی پروژه‌ی حرم تا حرم، از حرم آقا علی عباس تا حرم محمدهلال(ع) اشاره کرد و افزود: راه بین این دو حرم با توجه به حجم زیاد ترددها، باید دو بانده شود.

وی با درخواست از اداره کل راه و شهرسازی استان و کمیته تملک دارایی شهرستان برای تخصیص بودجه‌ی لازم برای اجرای این طرح خاطرنشان کرد: در آران و بیدگل محورهای حادثه خیز زیادی وجود دارد که باید برای اصلاح آن‌ها اقدام کرد، منتها بدون اختصاص منابع مالی این کار امکان پذیر نیست.

telegram

Go to TOP