چاپ خبــر
دوشنبه تلخ؛

عصر پر حادثه آران و بیدگل/ از خودکشی جوان بیکار تا آتش سوزی کارخانه ریسندگی نوش آباد

امروز خودکشی یک جوان و آتش سوزی شدید شرکت ریسندگی در شهرک کویر نوش آباد، به همراه دو تصادف عصر تلخی را برای آران و بیدگل رقم زد.

به گزارش خطب شکن، بعد از ظهر امروز یکی از اهالی آران و بیدگل در منزل خود اقدام به خودکشی کرد. علی رغم تماس خانواده‌ی جوان و حضور نیروهای مرکز فوریت‌های پزشکی، مصدوم حادثه جان سپرد.

وی که صاحب یک دختر ۱۲ ساله و یک پسر ۵ ساله بوده است چندی پیش نیز اقدام به خودکشی کرده بود که هشیاری خانواده باعث نجات او شده بود.

بر اساس ادعای پرتال خبری آران و بیدگل، یکی از همراهان متوفی در بیمارستان سیدالشهدا(ع) مدعی شده اخراج وی از یکی از شرکت‌های شهرک صنعتی و فشارهای ناشی از مشکلات اقتصادی عامل اصلی این خودکشی بوده است.

عصر امروز در حادثه‌ای دیگر در خیابان جمهوری، برخورد دو دستگاه موتور سیکلت حادثه آفرید که خوشبختانه در آن به سرنشینان صدمه‌ای وارد نشد.

همچنین یک مرد گردشگر سوئیسی ۵۱ ساله که با موتورسیکلت عازم مرنجاب بود در کیلومتر ۶ مسیر منتهی به این کاروانسرا به دلیل واژگونی موتورسیکلت از ناحیه‌ی کتف دچار شکستگی شد. وی برای مداوای بیشتر به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شد. هشیاری مصدوم پس از این حادثه پایین گزارش شده است.

در آخرین حادثه‌ی امروز که ساعتی پیش از غروب رخ داد، شرکت ریسندگی زیباریس در شهرک صنعتی کویر نوش آباد دچار حریق شد. گستردگی این آتش سوزی به قدری بود که برای مهار آن ۵ خودروی آتش نشانی از مرکز کاشان به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته‌ی شاهدان به علت وجود مواد آتش زا در این کارخانه، ارتفاع زبانه‌های آتش به ۲۰ متر می‌رسید و دود حاصل از آن از فاصله‌ی ۱۵ کیلومتری قابل رویت بود. در حال حاضر این آتش سوزی مهار شده است.

گفتنی است این حادثه تلفات جانی در بر نداشته است و ماموران آتش نشانی در حال بررسی میزان خسارت و یافتن علت حادثه هستند.

telegram

  1. محمدرضا گفته:

    وای خدای من

  2. محمدرضا گفته:

    قبلنا بیشتر اتفاقات شهر را کاریکاتوری و طنز در سایت تون قرار می دادید. لطفا بازهم نشان دهید

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP