چاپ خبــر
با هدف ساماندهی گردشگری شهرستان صورت گرفت:

تشکیل کمیته تخصصی گردشگری آران و بیدگل

سرپرست اداره میراث فرهنگی و گردشگری آران و بیدگل از تشکیل از تشکیل کمیته تخصصی گردشگری شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

به گزارش خطب شکن، سرپرست اداره میراث فرهنگی و گردشگری آران و بیدگل از تشکیل کمیته تخصصی گردشگری شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

جواد صدیقیان با اعلام این خبر، با اشاره به لزوم حضور بخش خصوصی برای رونق گردشگری گفت: میراث فرهنگی یک نهاد سیاستگذار در حوزه گردشگری است و بخش خصوصی بدنه اجرائی این تشکیلات را تشکیل می‌دهد.

وی با بیان این که باید با هم اندیشی و هم افزائی مباحث مربوط به گردشگری به صورت همه جانبه بررسی شود اضافه کرد: در کمیته تخصصی گردشگری آران و بیدگل با بهره گیری از نظرات کارشناسان و متخصصان این حوزه در مورد مسائل مختلف گردشگری شهرستان تصمیم گیری خواهد شد.

سرپرست اداره میراث فرهنگی و گردشگری با دعوت از صاحب نظران حوزه‌ی گردشگری برای همکاری فکری با این اداره تاکید کرد: تصمیم سازی و تصمیم گیری و تدوین راهبردها و برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت گردشگری شهرستان نیازمند یاری تمام فعالان این عرصه است.

وی در پایان افزود: در نظر داریم کمیته‌های دیگری زیر نظر این کمیته تشکیل و با توجه به نیروی انسانی موجود وارد عمل شود.

گفتنی است جواد صدیقیان چندی پیش نیز در گفتگو با خطب شکن تدوین سند راهبردی و سند جامع گردشگری شهرستان را ضروری عنوان کرده و افزوده بود: برای تهیه‌ی این اسناد حداقل ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار لازم است.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP