چاپ خبــر
با برگزاری دیدار پایانی؛

شهدای ابوزیدآباد فاتح رقابت‌های والیبال جام رمضان شد

در دیدار نهایی مسابقات والیبال جام رمضان، تیم شهدای ابوزیدآباد با برتری بر حریف خود به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش خطب شکن، مسابقات والیبال جام رمضان ابوزیدآباد و بخش کویرات، بامداد امروز (شنبه) با برگزاری دیدار نهایی در سالن فرهنگی ورزشی شهرداری این شهر، به پایان رسید.

در این دیدار که بین تیم‌های شهدای ابوزیدآباد و الغدیر روستای محمدآباد بخش کویرات برگزار شد، تیم شهدا موفق شد با پیروزی سه بر یک بر حریف خود، به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

این مسابقات با شرکت ۱۰ تیم آغاز شد که به صورت دوره‌ای با یکدیگر به رقابت می‌پرداختند.

رقابت‌های ورزشی جام رمضان که از اوایل ماه مبارک در رشته‌های والیبال (در دو رده جوانان و پیشکسوتان)، تنیس روی میز و فوتسال شروع شده بود، با استقبال قابل توجه جوانان و نوجوانان مواجه شد.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات در رشته والیبال (پیشکسوتان) ۶ تیم و در رشته تنیس روی میز ۴۰ نفر در رقابت‌ها شرکت داشتند.

قرار است در هفته جاری، این رقابت‌ها با برگزاری دیدارهای پایانی در رشته‌های فوتسال، والیبال پیشکسوتان و تنیس روی میز به پایان برسد.

شهرداری ابوزیدآباد، اداره ورزش و جوانان و حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع) با حمایت مالی شرکت تعاونی فرآورده‌های غذایی «آرگی» این مسابقات را برگزار کردند.

گفتنی است دیدارهای فوتسال این سری مسابقات در سالن فرهنگی ورزشی شهرداری و رقابت‌های تنیس روی میز در حسینیه الزهرا(س) ابوزیدآباد برگزار می‌شود.

telegram

Go to TOP