چاپ خبــر
رئیس کمیته امداد آران و بیدگل:

اهدای منزل مسکونی به خانواده نیازمند/ پایگاه‌های دریافت فطریه در محل‌های برگزاری نماز عید برپا می‌شود

اصغر خادم گفت: پایگاه‌های کمیته امداد شهرستان جهت جمع آوری زکات فطره سادات، فطریه عام و کفاره روزه همزمان با برگزاری نماز عید سعید فطر در محل‌های برگزاری این مراسم برپا خواهد بود.

به گزارش خطب شکن، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل ضمن اعلام آمادگی این اداره برای جمع آوری زکات فطره مردم شهرستان، همگان را به مشارکت در فعالیت‌های خیرخواهانه‌ی کمیته فراخواند.

اصغر خادم با اعلام این که کمیته‌ی امداد از سوی مقام معظم رهبری و دیگر مراجع تقلید به عنوان مرجع صلاحیت دار جمع آوری زکات فطره مردم معرفی شده است خاطرنشان کرد: پایگاه‌های کمیته امداد جهت جمع آوری زکات فطره سادات، فطریه عام و کفاره روزه همزمان با برگزاری نماز عید سعید فطر در محل‌های برگزاری این مراسم برپا خواهد بود.

وی افزود: از درآمد حاصل از محل زکات فطره برای کمک به ۳۵۰ بیمار لاعلاج و صعب العلاج و ۳۰۰ نفر از سادات نیازمند استفاده خواهد شد.

خادم همچنین از اهدای یک باب منزل مسکونی به یک خانواده‌ی نیازمند خبر داد و اضافه کرد: این منزل مسکونی با مشارکت خانواده‌ی نیازمند و کمک کمیته امداد و روحانی و هیأت امنای مسجد محله خریداری شد.

وی با اشاره به این که این منزل مسکونی به مبلغ ۴۲۰ میلیون ریال خریداری شده است اظهار داشت: در حال حاضر شماری از مددجویان کمیته امداد با مشکل مسکن دست و پنجه نرم می‌کنند که رفع آن نیازمند یاری خیّران بزرگوار است.

گفتنی است شماره تلفن‌های ۵۴۷۳۵۴۴ و ۰۹۱۳۳۶۳۱۲۵۱ برای ارتباط با مسئولان کمیته امداد و اعطای کمک‌های مردمی در دسترس همشهریان قرار دارد. امسال میزان زکات فطره حداقل ۶۰۰۰ تومان و هر مد طعام ۲۰۰۰ تومان به ازای هر فرد اعلام شده است.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP