چاپ خبــر
نماینده کاشان و آران و بیدگل:

ضرورت تغییر تعرفه برق منطقه/ نظر استاندار مساعد است

ساداتی نژاد با اشاره به موافقت استاندار اصفهان با تغییر تعرفه برق منطقه گفت: در اولین روز هفته آینده جلسه‌ای با حضور مسئولان شهری و ادارات مرتبط با این موضوع در دفتر بنده تشکیل می گردد تا نسبت به راهکارهای پیگیری و اجرایی نمودن این موضوع از طریق دستگاه‌های ذیربط در استان و هیات دولت اقدام گردد.

به گزارش خطب شکن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل خواستار پیگیری تغییر منطقه گرمسیری کاشان و آران و بیدگل برای کاهش تعرفه‌های مصارف خانگی شهروندان شد.

سید جواد ساداتی نژاد در دیداری با استاندار اصفهان عنوان کرد: با توجه به گرمای بالای این منطقه، تعیین تعرفه‌های مصارف خانگی از سوی وزارت نیرو در این شهرستان باید از مزیت‌های مناطق گرمسیری برخوردار گردد.

وی افزود: با توجه به بحران خشکسالی بی سابقه و کم آبی شدید در دشت کاشان و استفاده از کولرهای آبی با مصرف زیاد آب در فصل گرما، اصلاح و کاهش تعرفه‌های برق این منطقه لازم است تا انگیزه مردم برای تغییر نوع وسایل سرمایشی از گولر آبی به غیر آن از جمله کولر گازی عملی شود.

وی با اشاره به این که این شهرستان در منطقه چهار مناطق چهارگانه گرمسیری کشور قرار گرفته است که تقسیم بندی فعلی برخلاف واقعیت و وضعیت آب و هوایی این منطقه است.

ساداتی نژاد با اشاره به موافقت آقای زرگرپور استاندار محترم استان با نظرات مطرح شده اعلام نمود: در اولین روز هفته آینده جلسه‌ای با حضور مسئولان شهری و ادارات مرتبط با این موضوع در دفتر اینجانب تشکیل می گردد تا نسبت به راهکارهای پیگیری و اجرایی نمودن این موضوع از طریق دستگاه‌های ذیربط در استان و هیات دولت اقدام گردد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP