چاپ خبــر
امام جمعه آران و بیدگل:

در مقابل اسرائیل تنها ایستادگی مقتدرانه موثر خواهد بود/ حمایت از مردم بحرین عمل به قانون اساسی است

آیت الله سید محمد موسوی با توصیف رژیم صهیونیستی به عنوان دزدی که وارد خانه‌ی مسلمانان شده است افزود: در مقابل این رژیم غاصب تنها ایستادگی مقتدرانه موثر خواهد بود و سازش هیچ نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت.

به گزارش خطب شکن، امام جمعه‌ی آران و بیدگل روز قدس را روز همبستگی امت اسلامی و حمایت از ستم دیدگان عالم دانست و تاکید کرد: امروز زمان برائت از مستکبران و اعلام حمایت از آرمان مردم مظلوم فلسطین است.

آیت الله سید محمد موسوی با توصیف رژیم صهیونیستی به عنوان دزدی که وارد خانه‌ی مسلمانان شده است افزود: در مقابل این رژیم غاصب تنها ایستادگی مقتدرانه موثر خواهد بود و سازش هیچ نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت.

امام جمعه‌ی آران و بیدگل ابتکار امام در نامگذاری آخرین جمعه‌ی رمضان را موجب بیداری و ایجاد جریانی در جهان اسلام دانست و اضافه کرد: امروز جبهه‌ی مقاومت در جهان اسلام ایجاد شده و ایران مرکز آن است.

وی با بیان این که حرکت فلسطینیان در دفاع از خود کاملا انسانی و موجه است تاکید کرد: باید فلسطین آزاد و رژیم صهیونیستی از صحنه‌ی روزگار محو شود و در این راه مسلح شدن کرانه‌ی باختری امری اجتناب ناپذیر است.

آیت الله موسوی داعش را زاده‌ی سیاست‌های غرب معرفی کرد و اظهار داشت: این گروه شمشیر دولبه‌ی استکبار است که برای تامین امنیت اسرائیل تشکیل شد و ائتلاف غربی برای نابودی آن، تنها یک نمایش است.

وی به حرکات شیطانی برخی کشورهای عربی به سرکردگی رژیم آل سعود و فشار بر مسلمانان اشاره کرد و گفت: دفاع از مظلومانی که در بحرین و دیگر کشورهای اسلامی با حمایت عربستان به خاک و خون کشیده می‌شوند، نه تنها دخالت در امور داخلی آنان نیست، بلکه عمل به قانون اساسی و قوانین حقوقی بین المللی است.

آیت الله موسوی با قدردانی از مردم آران و بیدگل برای حضور در راهپیمایی امروز خطاب به مسئولان دولتی بیان داشت: مردم آران و بیدگل نجیب و اهل صرفه جویی هستند، با این حال باید بهای آب و برق آنان متناسب با گرمای هوا و طبق تعرفه‌ی مناطق گرمسیری محاسبه شود.

وی در پایان برگزاری جلسات متعدد جزءخوانی در شهرستان و برپایی با شکوه مراسم شب قدر را مایه مباهات شهرستان معرفی کرد و اظهار داشت: آران و بیدگل یک شهرستان قرآنی است.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP