چاپ خبــر
در هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان صورت گرفت:

بهره‌مندی ۳ هزار و ۹۵۰ نفر از حمایت کمیته امداد/ ۸۶۰ سبد کالا بین نیازمندان توزیع شد

در هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان، ۸۶۰ سبد کالا بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آران و بیدگل توزیع شد.

به گزارش خطب شکن، در هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان که از پانزدهم رمضان آغاز شد و تا بیست و یکم این ماه ادامه داشت، ۸۶۰ سبد کالا بین خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آران و بیدگل توزیع شد.

رئیس کمیته امداد آران و بیدگل با اعلام این خبر، به اجرای ثبت طرح نام اکرام ایتام و طرح محسنین برای حمایت از کودکان بی سرپرست در طول هفته‌ی اکرام در پایگاه های کمیته امداد اشاره کرد و اظهار داشت: این سبدهای کالایی که از محل مساعدت خیران و کمک های مردم شهرستان تهیه شده بود، در راستای اجرای برنامه‌های حمایتی ویژه ماه مبارک رمضان صورت گرفته است.

ارزش ریالی این کمک‌ها ۳۷۰ میلیون ریال عنوان شده است. بر اساس اعلام اصغر خادم در حال حاضر ۲ هزار و ۲۷۸ خانوار تحت حمایت کمیته امداد هستند که در مراحل بعدی قرار است کمک‌های نقدی و غیر نقدی نیکوکاران به هزار و ۴۰۰ خانواده دیگر اعطا شود.

گفتنی است در حال حاضر بیش از ۳ هزار و ۹۵۰ نفر در آران و بیدگل تحت حمایت کمیته‌ی امداد شهرستان هستند که از این میان ۴۰۰ تن جرء بیماران صعب العلاج و لاعلاج محسوب می‌شوند. همچنین ۴۹۰ نفر از دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت و ۱۳۰ تن از ایتام نیز از حمایت‌های کمیته امداد بهره مند می‌شوند.

telegram

Go to TOP