چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

رقابت آران و بیدگل با چین و ترکیه در صنعت فرش/ نرخ بیکاری شهرستان در استان کمترین است

ابوالفضل معینی نژاد آران و بیدگل را دارای کمترین نرخ بیکاری در استان نام برد و افزود: باید بر اساس قوانین و مقررات، این فضا و بستر تولید و صنعت را توسعه دهیم.

به گزارش خطب شکن، فرماندار آران و بیدگل با محور خواندن صنعت در پیشرفت اقتصادی شهرستان تاکید کرد: صنعتگران ما علی رغم همه مشکلات و کم و کاستی‌ها با تکیه بر ظرفیت‌های بومی شهرستان توانسته‌اند با کشورهای ترکیه و چین در زمینه صنعت فرش رقابت کنند و صادرات بالایی داشته باشند.

ابوالفضل معینی نژاد آران و بیدگل را دارای کمترین نرخ بیکاری در استان نام برد و با تاکید بر لزوم حمایت از صنعتگران شهرستان افزود: باید بر اساس قوانین و مقررات، این فضا و بستر تولید و صنعت را توسعه دهیم.

وی با اشاره به عزم ملی نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در تولید و صنعت بیان داشت: باید با آسیب شناسی مشکلات موجود در صنعت شهرستان، نسبت به رفع آن مشکلات، اقدامات جدی صورت گیرد.

فرماندار آران و بیدگل با بیان این که واحدهای تولیدی آران و بیدگل در شهرستان نمونه هستند اضافه کرد: ۱۰ درصد کالاهای صاداراتی استان اصفهان به این شهرستان اختصاص دارد.

ابوالفضل معینی نژاد در پایان با تاکید بر نقش نهادهای دولتی در حمایت از تولید و صنعت شهرستان خاطرنشان کرد: می‌طلبد که همه نهادها و دستگاه‌ها از صنعتگران حمایت کرده و زمینه ایجاد اشتغال، تولید و صادرات بیشتر را فراهم کنند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP