چاپ خبــر
در جلسه‌ای با حضور فرماندار و شماری از صاحبان صنایع؛

بررسی موانع تولید آران و بیدگل/ راه‌های رفع موانع تولید با اقدام و عمل راهگشاست

اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان برگزار شد و در آن شماری از صاحبان صنایع آران و بیدگل مشکلات کارگاه‌های تولیدی خود را با مسئولان در میان گذاشتند.

به گزارش خطب شکن، اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار آران و بیدگل در این جلسه اظهار داشت: رفع موانع در بخش تولید و صنعت، گامی به سوی تحقق اقتصاد مقاومتی است.

ابوالفضل معینی نژاد با اشاره به شعار سال و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان افزود: عزم دولت بر رفع موانع تولید و تلاش برای تولید و اشتغال پایدار است.

وی هدف از تشکیل این کارگروه را رفع مشکلات پیش روی صاحبان صنایع، ارائه راه حل‌های کارشناسی جهت فعال نمودن واحدهای تولیدی و صنعتی و بستر سازی برای سرمایه گذاری جدید عنوان نمود.

فرماندار آران و بیدگل خواستار اهتمام ویژه و توجه تمامی ادارات و سازمانها در جهت رفع موانع پیش روی واحدهای تولیدی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی شد و اضافه کرد: جلساتی همچون کارگروه رفع موانع تولید همراه با اقدام و عمل می‌تواند راهگشا و فراهم‌کننده بستری مناسب برای کسب و کار و مرتفع نمودن مشکلات واحدهای تولیدی باشد.

در این جلسه تعدادی از صاحبان صنایع و تولیدکنندگان، موانع و مشکلات واحدی تولیدی خود اعم از نقدینگی، مشکلات آب و برق، زیست محیطی، بهداشتی و لزوم همکاری برخی از دستگاه‌های خدمات رسان را بیان نموده و خواستار مساعدت و پیگیری از دستگاه‌های ذیربط و مسئولان شهرستانی و استانی شدند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP