چاپ خبــر
مسئول کمیته امداد امام خمینی(ره) آران و بیدگل:

رشد ۳۸ درصدی پرداخت زکات در شهرستان/ طرح صدقه برای امام زمان(عج) امسال هم اجرا می‌شود

اصغر خادم با اشاره به اجرای طرح صدقه به نیازمندان به نیت سلامتی امام زمان(عج) در سال گذشته خاطرنشان کرد: سال گذشته ۷۵ میلیون ریال از این طرح جمع آوری و به نیازمندان اهدا شد.

به گزارش خطب شکن، مسؤول کمیته امداد امام خمینی آران و بیدگل با اشاره به اجرای طرح صدقه به نیازمندان به نیت سلامتی امام زمان(عج) در سال گذشته خاطرنشان کرد: سال گذشته ۷۵ میلیون ریال از این طرح جمع آوری و به نیازمندان اهدا شد.

اصغر خادم اجرای این طرح در سال جدید را یادآور شد و تصریح کرد: امسال نیز این طرح در شهرستان اجرا خواهد شد و کمک‌های جمع آوری شده برای درمان ۳۵۰ بیمار صعب العلاج شهرستان در نظر گرفته خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به نقش مهم مبلغان دین در ترغیب مردم به انفاق، آنان را به استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان فراخواند و بیان کرد: مبلغان دینی باید مردم را به زکات و اطعام نیازمندان در مساجد در طول ماه رمضان تشویق کنند.

اصغر خادم در پایان به رشد ۳۸ درصدی پرداخت زکات در آران و بیدگل اشاره کرد و با تاکید بر لزوم فعال شدن شورای زکات روستاها و تشکیل جلسات ماهانه و مستمر برای آموزش روستاییان از سوی این شوراها اضافه کرد: ستون‌های اصلی همه ادیان الهی نماز و عبادت پروردگار و زکات است و عدم توجه به پرداخت زکات موجب نزول عذاب الهی شده و جدا شدن مردم از فقرا و نیازمندان، خسران الهی را به همراه دارد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP