چاپ خبــر
عضو شورای اسلامی روستای علی آباد:

گردشگری جایگزین کشاورزی رو به افول علی آباد/ جاذبه‌های گردشگری آران و بیدگل شگفت انگیز است

سید حسین زهرایی علی آبادی توجه به گردشگری را به عنوان یکی از راه‌های برون رفت از مشکلات موجود در بخش کشاورزی روستاهای آران و بیدگل معرفی کرد و اظهار داشت: باید هر چه زودتر برنامه‌ای جامع برای گردشگری تدوین شود و استعدادهای روستاهای شهرستان برای جذب گردشگر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خطب شکن، عضو شورای اسلامی روستای علی آباد جاذبه‌های گردشگری شهرستان را شگفت انگیز توصیف کرد و با بیان این که بسیاری از گردشگران با بازدید از این جاذبه‌ها اظهار شگفتی می‌کنند، تاکید کرد: متاسفانه آن طور که باید از ظرفیت‌های این صنعت در منطقه استفاده نشده است.

سید حسین زهرایی علی آبادی به تلاش‌های پراکنده‌ای که برای برنامه ریزی در راستای بهره برداری از ظرفیت‌های گردشگری انجام شده است اشاره کرد و گفت: با وجود این تلاش‌های پراکنده، هنوز برنامه‌ای جامع برای مدیریت گردشگری شهرستان وجود ندارد.

وی نامگذاری سال ۹۵ به عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» را یادآور شد و اضافه کرد: برای تحقق این شعار باید هر فرد از خود شروع کند و مسئولان اهتمام ویژه‌ای به تصحیح عملکرد خود داشته باشند.

زهرایی در این رابطه ادامه داد: با وجود کمبودهایی که در بخش کشاورزی، خصوصا در زمینه‌ی تامین آب مورد نیاز آن وجود دارد، روستاهای آران و بیدگل از جمله علی آباد به زودی با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم خواهند کرد.

وی توجه به گردشگری را به عنوان یکی از راه‌های برون رفت از این مشکلات معرفی کرد و اظهار داشت: باید هر چه زودتر برنامه‌ای جامع برای گردشگری تدوین شود و استعدادهای روستاهای شهرستان برای جذب گردشگر مورد توجه قرار گیرد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP