چاپ خبــر
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خبر داد:

بزرگ‌ترین سالن ورزش‌های رزمی استان در آران و بیدگل احداث می‌شود

ابوذر فردنژاد با اعلام این که بزرگ‌ترین سالن ورزش‌های رزمی استان اصفهان در آران و بیدگل ساخته خواهد شد گفت: این سالن ورزشی با مشارکت خانواده محترم مرحوم عباس کریمشاهی احداث خواهد شد.

به گزارش خطب شکن، قرارداد احداث بزرگ ترین سالن اختصاصی ورزش‌های زرمی استان اصفهان در آران و بیدگل منعقد شد.

رئیس اداره‌ی ورزش و جوانان آران و بیدگل با اعلام این خبر اضافه کرد: در مراسم امضای سند همکاری ساخت این مجموعه که پنجشنبه‌ی گذشته برگزار شد مدیر کل ورزش و جوانان استان، فرماندار شهرستان و رئیس اداره فنی و مهندسی اداره کل استان اصفهان حضور داشتند.

ابوذر فردنژاد با بیان این که در دیداری که با حضور فرماندار با مدیر کل ورزش و جوانان استان صورت گرفت، بحث‌هایی در مورد مسائل، مشکلات و نیازهای ورزش شهرستان انجام شد اضافه کرد: این سالن ورزشی با مشارکت خانواده محترم مرحوم عباس کریمشاهی احداث خواهد شد.

وی با تقدیر از خیران ورزشیار آران و بیدگل که در سال‌های اخیر مشارکت گسترده‌ای در احداث و تکمیل پروژه‌های ورزشی داشته‌اند اضافه کرد: آران و بیدگل در فعالیت‌های خیریه‌ی ورزشی در استان اصفهان پیشتاز است و در مجمع خیران ورزش‌یار استان، این شهرستان تاکنون بیشترین پروژه‌های اجراشده را داشته است.

فردنژاد با ابراز خوشحالی از رشد فعالیت‌های عام المنفعه در زمینه‌ی احداث اماکن ورزشی، خدماتی و رفاهی خاطرنشان کرد: این کارها به عنوان یکی از لوازم تربیتی در کنار آموزش‌های مرسوم برای پرورش جوانان سالم مورد توجه قرار گرفته است.

گفتنی است سالن کشتی پهلوان کربلا و استخر مجموعه ورزشی مادر از جمله طرح‌هایی است که در چند ماه اخیر با مشارکت خیران ورزشیار در آران و بیدگل به بهره برداری رسیده است.

telegram

Go to TOP