چاپ خبــر
با حضور فرماندار آران و بیدگل:

مشکلات و درخواست‌های بانوان بخش کویرات بررسی شد

دومین جلسه بررسی مسائل و مشکلات امور بانوان و خانواده بخش کویرات با حضور فرماندار آران و بیدگل، بخشدار کویرات، مسئول امور بانوان فرمانداری و نمایندگان بانوان شهر و روستاهای بخش کویرات برگزار شد.

به گزارش خطب شکن به نقل از روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، «ابوالفضل معینی نژاد»فرماندار در دومین جلسه بررسی مسائل و مشکلات امور بانوان و خانواده بخش کویرات که با حضور بخشدار کویرات،مسئول امور بانوان فرمانداری و نمایندگان بانوان شهر و روستاهای بخش کویرات این شهرستان برگزار شد گفت: بانوان می توانند نقش اصلی و سرنوشت سازی برای جامعه و خانواده داشته باشند.

img_0579

وی به نقش و جایگاه مهم بانوان در خانواده و جامعه اشاره نمود و افزود: در نظام ارزشى اسلام، خانواده از منزلت و قداست خاصى برخوردار است که به عنوان رکن بنیادین اجتماع بشری نقش موثری در داشتن جامعه ای سالم و پویا دارد.

فرماندار در ادامه به بستر مناسب برای فعالیت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بانوان در بخش کویرات آران و بیدگل اشاره کرد و خواستار فعالیت بیشتر مسئولین امور بانوان و کانون اجتماعی بانوان در این منطقه شد و بر همکاری و حمایت دستگاه های دولتی شهرستان و بخش بویژه شوراها و دهیاران با امور بانوان و خانواده تاکید نمود.

img_0580

در ادامه هر یک از نمایندگان بانوان شهر و روستاهای بخش کویرات آران و بیدگل به بیان مسائل و مشکلات و درخواست های خود در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بانوان بخش پرداختند .
Telegram-khatabshekan

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP