چاپ خبــر
منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس دهم:

لزوم بازنگری در بازاریابی فرش/ خاموشی کارخانه‌های شهرستان خاموشی چراغ خانه‌ها را به دنبال دارد

ساداتی نژاد ارتقای صنعت فرش در حوزه‌ی دانش را یکی دیگر از ضروریات این صنعت عنوان کرد و گفت: تنها با ارتقای فنی و علمی این صنعت است که می‌توان آن را به سوی ایده آل هایش رهنمون کرد و در آن پیشرفت به وجود آورد.

به گزارش خطب شکن، منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس دهم با اشاره به لزوم پیشرفت اقتصادی کشور، تولید ثروت را عبادتی اقتصادی عنوان کرد و گفت: امروز اگر چراغ یک کارخانه در شهرک های صنعتی ما خاموش شود، چراغ خانه های بسیاری در سطح شهر خاموش خواهد شد.

سید جواد ساداتی نژاد تردد به شهرک های صنعتی برای حل مشکلات آنان و تکریم تولیدکننده را وظیفه‌ی نخست مسئولان اجرایی شهرستان دانست و اضافه کرد: تکریم تولیدکننده به صورت غیر مستقیم به خانواده ها و مردم سود می‌رساند.

وی خدمات پشتیبان تولید صنعت فرش را به عنوان یکی از نیازهای اساسی این صنعت در آران و بیدگل معرفی کرد و افزود: توزیع، فروش و بازاریابی فرش باید مورد بازنگری قرار گیرد تا بتوان تحولی در اقتصاد تولیدکنندگان ایجاد کرد.

ساداتی نژاد ارتقای صنعت فرش در حوزه‌ی دانش را یکی دیگر از ضروریات این صنعت عنوان کرد و اظهار داشت: تنها با ارتقای فنی و علمی این صنعت است که می‌توان آن را به سوی ایده آل هایش رهنمون کرد و در آن پیشرفت به وجود آورد.

وی در پایان با بیان این که حمایت مسئولان از تولیدکنندگان صنعت آران و بیدگل در درجه‌ی اول با کاهش فرایندهای اداری و درگیری در کاغذبازی های مرسوم میسر است تاکید کرد: بخش خصوصی به عنوان موتور محرک اقتصاد، در صورتی که مانعی در جلوی راه او نباشد به صورتی پویا رو به جلو حرکت می‌کند، بنابراین اهتمام مسئولان باید در جهت رفع موانع از پیش روی آنان باشد.

Telegram-khatabshekan

telegram

 1. رعنا گفته:

  دکتر ساداتی بر خلاف تیمسار منصوری مرد عمل است .
  همان گونه که اخیرآ در جلسه با خیرین سلامت شهرستان عنوان نمود بنده پیگیر مشکلات بیمارستان امام حسن (ع) خواهم بود و به افراد بزرگوار در جلسه اعلام نمود بنده تا در حد توان برای شهرستان آران و بیدگل فعالیت خواهم کردواحتیاج به کمک فردفرد افراد دارم .ما بچه های حزب الله اران وبیدگل تا درحدتوان به این سید خندان و بزرگوار کمک خواهیم کرد .و سلامتی ایشان را از درگاه خداوند مسالت داریم

 2. ناشناس گفته:

  صحبت های ایشان علمی است و به شدت عملی و الحق که یک شخصیت دانشگاهی هستند

 3. ابابیل گفته:

  ما هرگز خیانت محض [ت.م] را فراموش نخواهیم کرد
  خدا اورا نیامرزد

 4. نام و نام خانوادگی گفته:

  متاسفم براتون که به تریبونی برای حمله به نماینده بومی تبدیل شدید

 5. ابابیل گفته:

  خطاب به نام خانوادگی :
  میشه لطف کنید محبت کنید یکی از فعالیتهای مثبت تیمسارتون رو عنوان نمایید
  با سپاس

 6. عم قزی گفته:

  تیمسار چندین سرباز را از منطقه محروم به اران و بیدگل انتقال داده و بس

 7. نام و نام خانوادگی گفته:

  آقای ابابیل بگذار چند سال بگذرد بعد خدمات ارزشمند و بی نظیر امیر کویر را کتمان کن چون الآن این خدمات در ذهن ها هست و مردم نشان دادند در انتخابات قدرشناس هستند

 8. جوجو گفته:

  ابابیل جان مرده رو دیگه لگد نمی زنن
  درضمن نام خانوادگی یکی از کاراشو که نتیجه داده محبت بفرمایید

 9. چراغ هدایت گفته:

  مردم نشان دادند
  به تیمسار ۱۹۰۰رای دادند
  ؛آماری منصوری در صحن علنی مجلس اعلام نمود دروغ بود با مدرک عرض می کنم

 10. نام و نام خانوادگی گفته:

  جناب به اصطلاح جوجو شما بفرمایید ایشان چی کار برای شهرستان نکردند….
  سفر این همه وزیر به آران و بیدگل که بی سابقه بوده است در تاریخ. دیدارهای مختلف با وزرا با حضور مسئولان ادارات شهرستان. جاده کنارگذر. تجهیز بیمارستان سیدالشهدا و…. من نیازی به گفتنش نمی بینم چون خوده مردم دیدند و به خاطر همین هم همه روی نام ایشان متحد بودند
  البته بزرگ ترین کار ایشان از نظر من وحدت بود که امثال شما نگذاشتید به سرانجام برسه

 11. ابابیل گفته:

  در خصوص سفر وزرا به شهرستان که این یک اقدام معمول همه نمایندگان کشوری محسوب می شود
  در خصوص تجهیز بیمارستان سید الشهدا که ایشان اصلا دخالتی نداشته و مبلغ ۴۱۰ میلیون تومان رو نتوانست از دکتر اعرابی برای بیمارستان اختصاص دهد و در خصوص اختصاص ۱۲۳ هزار تخت خواب توسط وزیر بهداشت طرح کلی کشوری بوده و ۱۴۰ تخت به اران و بیدگل اختصاص داده شد.
  در خصوص جاده گرمسار وکنار گذر این طرح توسط شهروندی به نام عباس آزادی مقدم قبل از ایشان این طرح به وزارت راه اقدام شده است .
  در خصوص اتحاد، این اتحاد از اولش الکی بود خودتون می دونید چه خبرهایی بود که […] جهت رای دادن[…]به تیمسار حذف (و ) از بین اران و بیدگل وگماشتن […] از خواسته های […]بود که به محض ورود به مجلس با احساسات مردم بازی نمود و منفور شد.
  و جاب تر اینکه اگر تایید صلاحیت می شد والله قسم رای نمی آورد

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP