چاپ خبــر
در نوروز 95 انجام شد:

بازدید ۱۱ هزار گردشگر از روستای حسین آباد کویرات

قاسمی توزیع صبحانه رایگان، تور مسیر کویرنوردی و بیابانی، نمایشگاه محصولات روستا و صنایع دستی به همراه پخت نان سنتی در محل نمایشگاه، مراسم رقص با اسب چوبی همراه با ساز محلی (سرنا و تنبک)، شترسواری در کویر و ده‌ها برنامه متنوع دیگر را از جمله برنامه‌های ستاد استقبال از میهمانان نوروزی روستای حسین آباد ذکر کرد.

به گزارش خطب شکن دهیار روستای حسین آباد بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل ظهار داشت: خوشبختانه نوروز امسال با برپایی ستاد نوروزی این روستا و پیش بینی اجرای برنامه های متنوع توریستی برای جذب گردشگران، شاهد رشد فزاینده ورود گردشگران به حسین آباد بودیم.
مهندس سجاد قاسمی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته، تصمیم داریم این روال در تمام ایام سال تداوم یابد تا روستای حسین آباد به یکی از مقاصد مهم گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شود.
وی تصریح کرد: امیدواریم با همراهی مردم و مسوولان، فعالیت ها و اقدامات در خور شأن و جایگاه مردم این روستا در حوزه گردشگری صورت گرفته و این صنعت به یکی از منابع درآمدی برای مردم روستا تبدیل شود.
دهیار حسین آباد گفت: دهیاری و شورای روستای حسین آباد با همکاری پایگاه میراث فرهنگی بخش کویرات در ایام عید نوروز،با برپایی ستاد در مسیر و ورودی روستا و کنار گلزار مطهر شهدای گمنام، به استقبال میهمانان نوروزی رفتند.

قاسمی صبحانه رایگان، تور مسیر کویرنوردی و بیابانی، نمایشگاه محصولات روستا و صنایع دستی به همراه پخت نان سنتی در محل نمایشگاه، مراسم رقص با اسب چوبی همراه با ساز محلی (سرنا و تنبک)، شترسواری در کویر و ده‌ها برنامه متنوع دیگر را از جمله برنامه‌های ستاد استقبال از میهمانان نوروزی روستای حسین آباد ذکر کرد.

Telegram-khatabshekan

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP