چاپ خبــر

افتتاح ستون نیشدارو در «خطب شکن»

 

شاید کمی لغو باشد که بخواهیم درباره فواید و مزیت‌های کاریکاتور صحبت کنیم. با همه بی‌مهری‌های صورت گرفته نسبت به طنز و کاریکاتور، باز هم این دوگونه هنری از پرمخاطب‌ترین مطالب منتشر شده در فضای مجازی هستند. مخصوصاً کاریکاتور که هم شیرین و مفرح است و هم نیازمند صرف کردن وقت زیادی نیست.

 

 

به گزارش خطب شکن، شاید کمی لغو باشد که بخواهیم درباره فواید و مزیت‌های کاریکاتور صحبت کنیم. با همه بی‌مهری‌های صورت گرفته نسبت به طنز و کاریکاتور، باز هم این دوگونه هنری از پرمخاطب‌ترین مطالب منتشر شده در فضای مجازی هستند. مخصوصاً کاریکاتور که هم شیرین و مفرح است و هم نیازمند صرف کردن وقت زیادی نیست.

به این دلایل و همه دلایلی که شما می‌دانید و نیاز به تکرارش نیست، قرار شده است تا ستون ثابت کاریکاتور در خطب شکن راه بیفتد . آن هم با محوریت هنرمندی جوان و تیزبین به نام حسین نوحیان.

اولین قسمت “نیشدارو” هم به اما و اگرهای انتخاب فرماندار آران و بیدگل می پردازد که کم کم دارد طولانی می شود:

این روزها مهمترین موضوعی که بر سر زبان ها افتاده و در سایت ها و نیمچه سایت های خبری و غیر خبری آران و بیدگل مطرح است؛ انتخاب فرماندار آینده است.

و بدیهی است که سلیقه ها بر سر انتخاب فرماندار حتی در بین مردم هم متفاوت است. چاق نباشه، دراز باشه، بالای ۵۰ سال باشه، کجایی باشه، کجایی نباشه…جزء مهمترین چالش های مردم شده ولی مهم اصلح بودنه که بتونه به پیشرفت شهر کمک کنه … اوه چه حرف مهمی زدم ، واقعا زحمت کشیدم ، نمیدونید چقدر فکر کردم تا اینو گفتم … هه هه این که یکی بیاد: “که بتونه به پیشرفت شهر کمک کنه” .

خیلی کلیشه ای شده و از مد افتاده، اصولا من دیگه با کلمه ی پیشرفت شهر حال نمیکنم خیلی کلیشه ایه …

پس چی مهمه … وا خب اگه پیشرفت نباشه پس چی می مونه دیگه؟ …. آهان یادم اومد .چی؟ اینکه حداقل یکی بیاد که لاغر باشه صندلی نشکنه ….

می دونم منظورمو گرفتین ولی بذارید بازم برای اون دسته که متوجه نشدن تفسیر کنم … منظور به این بود که آقا شما که قراره بیای و برات سخته پیشرفت کردن حداقل ضربه نزن و باعث پسرفت و نزول شهر نشو..

cartoon farmandari

telegram

 1. همشهری گفته:

  آهای اهالی خطب شکن…

  نکنید این کارا … میان می بندن این سایتتون رو

 2. سعیدی گفته:

  سلام
  ستون خوب و جالبی می تونه باشه، لطفاً ادامه بدید، البته سعی کنید هدف گذاری درستی داشته باشید.
  در ضمن آقای نوحیان را بیشتر می شه معرفیشون کنید؟؟؟

 3. هم ولایتی گفته:

  سلام
  چه عجب بلاخره یکی پیداشد ودل شیر داشت!!!!!!!

Go to TOP