چاپ خبــر
با پایان گرفتن عملیات عمرانی؛

استخر مجموعه ورزشی مادر در آستانه بهره برداری است+ تصاویر

محسن زارعی با بیان این که عملیات عمرانی این طرح از ۱۰ سال پیش آغاز شده است ابراز امیدواری کرد در اسفندماه جاری افتتاح رسمی این استخر صورت گیرد.

به گزارش خطب شکن، استخر مجموعه‌ی ورزشی مادر در مراحل پایانی عملیات عمرانی قرار دارد.

مدیر مجموعه‌ی ورزشی مادر با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر عملیات عمرانی تقریبا به صورت کامل به پایان رسیده و تنها بخش‌هایی از مسائل مربوط به نیروی انسانی این استخر باقی مانده است.

estakhr madar (5)

محسن زارعی با اشاره به این که آبگیری این استخر صورت گرفته است خاطر نشان کرد: کار این استخر منوط به دریافت مجوزهای لازم است و ممکن است قبل از افتتاح رسمی، فعالیت آن آغاز شود.

estakhr madar (11)

estakhr madar (4)

وی به حضور اداره کل نوسازی مدارس در ساخت این پروژه اشاره کرد و افزود: علاوه بر نظارت مهندسی که از سوی اداره کل نوسازی صورت گرفته، بخشی از هزینه‌های استخر نیز از سوی این اداره تامین شده است.

estakhr madar (7)

estakhr madar (3)

estakhr madar (6)

زارعی با بیان این که اکثر هزینه‌های طرح را خیران تامین کرده‌اند تصریح کرد: این پروژه از ۱۰ سال پیش کلید خورده است و به احتمال زیاد در اسفندماه بهره برداری خواهد شد.

estakhr madar (10)

گفتنی است استخر سرپوشیده زنده یاد منصور سحابی در زیربنای هزار و ۷۰۰ متر مربع شامل کاسه استخر، سونا، جکوزی و ساختمان اداری و جانبی است که برای بهره برداری آن ۲۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

estakhr madar (9)

در حال حاضر کار نصب کمدها و آماده سازی حمام استخر در جریان است و مراحل آخر کاشی کاری سونا و جکوزی آن طی می شود.

estakhr madar (8)

estakhr madar (2)
estakhr madar (1)

مجموعه ورزشی مادر یکی از مجهزترین مجموعه های ورزشی شهرستان است که وجود سالن مجهز اسکواش، جایگاه قابل توجهی را برای آن به وجود آورده است. این مجموعه با پشتیبانی مرحوم منصور سحابی احداث شده و در حال حاضر فعالیت های عمرانی برای بهره برداری از سایر زمین ها و سالن های ورزشی آن ادامه دارد.

Telegram-khatabshekan

telegram

  1. ............. گفته:

    خداوندروح مرحوم مهندس صحابی را با اربابش امام حسن مجتبی محشور بگرداند

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP