چاپ خبــر
پیش از ظهر امروز انجام شد:

بهره برداری از ۳ طرح رفاهی بهداشتی در بخش مرکزی

پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان شهرستان دو پروژه‌ی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و یک طرح بهداشتی در بخش مرکزی به بهره برداری رسید.

به گزارش خطب شکن، به مناسبت ایام الله دهه‌ی مبارک فجر انقلاب اسلامی، پیش از ظهر امروز چند طرح عمرانی در بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

در مراسمی که با حضور دکتر ناصر کلانتری، قائم مقام معاون بهداشتی وزیر بهداشت و رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، مرکز بهداشتی درمانی ثامن الحجج (ع) نوش آباد آغاز به کار کرد.

عملیات عمرانی ساختمان این مرکز از سال ۱۳۸۸ شروع شد و با مشارکت خیران سلامت شهرستان به پایان رسید. مرکز بهداشتی درمانی ثامن الحجج(ع) نوش آباد به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع، با زیربنایی بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع، در سه طبقه ساخته شده است. گفتنی است از مجموع ۱۶ میلیارد ریال هزینه‌ی این طرح ۶ میلیارد ریال توسط خیران سلامت تامین شده است.

این مرکز شامل واحدهای تزریقات و پانسمان، آزمایشگاه، بهداشت محیط، بهداشت حرفه‌ای، بهداشت خانواده، دندانپزشکی، فوریت‌های پزشکی و مبارزه با بیماری‌هاست.

دو طرح دیگری که ظهر امروز مراسم بهره برداری از آن انجام شد، مربوط به آسفالت معابر روستاهای علی آباد و محمدآباد بخش مرکزی بود.

این دو طرح توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آران و بیدگل با ارزش تقریبی ۹۰۰ میلیون تومان و در مساحت ۶۵ هزار متر مربع به بهره برداری رسید. با بهره برداری از این دو طرح امکان دسترسی آسان تر مردم این دو روستا به شهرهای اطراف فراهم شد.

telegram

Go to TOP