چاپ خبــر
عضو شورای شهر سفیدشهر:

ستارگان آسمان سفیدشهر منتشر شد/ کتاب حاصل سه سال تلاش گروه نویسندگان است

محمد امین رحیمی نصرآبادی گفت: کتاب شهدای سفیدشهر که حاصل سه سال تلاش مستمر گروه نویسندگان و مشتمل بر زندگینامه، تصاویر و وصیت نامه‌ی تمامی شهدای این شهر است گردآوری شد.

به گزارش خطب شکن، تالیف کتاب شهدای سفیدشهر که با نام «ستارگان آسمان سفیدشهر» منتشر شده و مجموعه‌ای از زندگی نامه، تصاویر و وصیت نامه‌ی شهدای این شهر است، به پایان رسید.

عضو شورای شهر سفیدشهر با اعلام این خبر گفت: این کتاب حاصل سه سال فعالیت گروه مولف است که توسط محمد رضا بینش برهمند گردآوری شده است.

محمد امین رحیمی نصرآبادی با اشاره به این که این کتاب در مراسمی با حضور مسئولان شهرستان و خانواده‌ی شهدا برای رونمایی شده است تصریح کرد: در این کتاب علاوه بر خاطراتی که در گفتگو با نزدیکان و خانواده‌ی آنان گردآوری شده، زندگی نامه و تصاویر آنان نیز آمده است.

وی بیان اطلاعاتی از اعزام و نحوه‌ی شهادت شهدا در این مجموعه را از جمله ویژگی‌های خاص آن عنوان کرد و اظهار داشت: در مدت سه سال تحقیقات مربوط به این کتاب، دیدارهای متعددی با خانواده‌ی شهدا انجام و آثار به جا مانده از شهدا جمع آوری شد.

رحیمی نصرآبادی با قدردانی از ارتباطات انجمن نویسندگان مازندران در پیشنهاد گردآوری و تالیف این کتاب خاطرنشان کرد: قرار است پس از برگزاری مراسم رونمایی پیگیری‌ها برای انتشارو توزیع سراسری این کتاب انجام شود.

photo_2016-02-06_13-16-55_2

عضو شورای شهر با بیان این که خاطرات، وصیت نامه‌ها و اطلاعات تمامی شهدای سفیدشهر در این اثر آمده است ابراز امیدواری کرد: با این اثر گامی در راستای شناساندن شهدا به نسل جوان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداشته خواهد شد.

گفتنی است آران و بیدگل با تقدیم ۸۲۰ شهید در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رتبه‌ی نخست ایثارگری را در کشور به خود اختصاص داده است و گروه‌های مردمی بسیاری در زمینه‌ی گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای این شهرستان، مشغول به فعالیت هستند.

Telegram-khatabshekan

telegram

Go to TOP