چاپ خبــر
در هفته‌ی سوم لیگ برتر اسکواش کشور:

سحاب در رقابت با مدعیان شکست خورد

در پایان هفته‌ی سوم لیگ برتر اسکواش کشور که پنجشنبه و جمعه برگزار شد، سحاب در رقابت با حریفان خود متحمل دو شکست شد.

به گزارش خطب شکن، هفته سوم لیگ برتر اسکواش کشور پنجشنبه و جمعه ۸ و ۹ بهمن ماه به میزبانی تهران برگزار شد. در این هفته که دیدارهای معوقه‌ی هفته‌ی دوم نیز در آن برگزار شد، تیم اسکواش سحاب آران و بیدگل در هر دو بازی خود نتیجه را به حریفان واگذار کرد.

تیم سحاب در نخستین بازی این هفته به مصاف تیم مدعی هیأت اسکواش کیش رفت. این تیم که در رقابت‌های هفته‌ی دوم به دلیل حضور دو بازیکنش در ترکیب تیم ملی غایب بود، توانست با نتیجه‌ی ۲ بر یک نتیجه را به سود خود به پایان برساند.

دومین بازی سحاب آران و بیدگل نیز با نتیجه دو بر یک به سود حریف رقم خورد. در این بازی که روز جمعه برگزار شد برنج سفره‌ی گیلان که در بازی دور رفت نیز سحاب را با همین نتیجه شکست داده بود، موفق شد این رقابت را به سود خود به پایان برد. برنج سفره‌ی گیلان در این فصل با نمایش بازی‌هایی قابل قبول خود را به عنوان یکی از تیم‌های مطرح معرفی کرده است.

نتایج دیدارهای هفته‌ی سوم لیگ برتر اسکواش آقایان به این شرح است:

برنج سفره گیلان۰ – شهرداری تهران ۳

کرگ یزد۳ – مناطق نفت خیز جنوب ۳

هیات کیش۲ – سحاب آران بیدگل ۱

ایران رادیاتور۲ – مناطق نفت خیز جنوب ۱

برنج سفره گیلان۲ – سحاب آران بیدگل ۱

ایران رادیاتور ۰ – هیات کیش ۳

کرگ یزد ۳ – برنج سفره گیلان ۰

در این هفته در بازی معوقه از هفته‌ی دوم، دو تیم شهرداری تهران و هیأت اسکواش کیش نیز به مصاف هم رفتند که در نهایت هیأت کیش موفق شد تیم تهرانی را با نتیجه‌ی ۲ بر یک شکست دهد.

در پایان این هفته هیأت اسکواش کیش با سه پیروزی به دست آمده در بازی‌های هفته‌ی سوم موفق شد جایگاه خود در صدر جدول را از شهرداری تهران پس بگیرد.

Telegram-khatabshekan

telegram

Go to TOP