چاپ خبــر
مربی بین المللی والیبال خبر داد:

نخستین آکادمی والیبال استان در آران و بیدگل/ نام شهرستان در والیبال پرآوازه می‌شود

امیر آرایش با تاکید بر این که فعالیت‌های آکادمی برای آموزش پایه‌ای والیبال تعریف شده است، پیشرفت ورزشکاران این رشته را بسیار عالی توصیف کرد و افزود: در آینده حرف‌های بیشتری از والیبال آران و بیدگل به گوش خواهد رسید و نام شهرستان در والیبال پرآوازه خواهد شد.

به گزارش خطب شکن، مجوز فعالیت نخستین آکادمی والیبال استان اصفهان با اجازه‌ی مستقیم رئیس فدراسیون والیبا‌ل، مبنی بر ارتقای مدرسه‌ی والیبا‌ل سحاب به آکادمی والیبا‌ل، در آران و بیدگل صادر شد.

امیر آرایش با اعلام این خبر تصریح کرد: این مجوز پس از رایزنی‌ها و مکاتبات مستمری که با فدراسیون والیبال انجام شده بود، به شهرستان آران و بیدگل اعطا شد.

مربی بین‌المللی والیبال کمک‌های مدیریت مجموعه‌ی ورزشی مادر، خصوصا خانواده‌ی مرحوم منصور سحابی را در کسب این موفقیت یادآور شد و عنوان کرد: در ابتدای تاسیس مدرسه‌ی والیبال آران و بیدگل، برنامه‌ای پنج ساله تنظیم شده بود که با حمایت‌هایی که صورت گرفت موفق شدیم بسیار زودتر از آن چه مدنظر داشتیم، به افق‌های ترسیم شده برسیم.

امیر آرایش با بیان این که در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نفر از نوجوانان مقاطع ابتدایی تا متوسطه در دوره‌های آموزش این رشته در آران و بیدگل فعالیت دارند خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط جغرافیایی و جمعیتی شهرستان، استعدادهای بسیاری در رشته‌های مختلف ورزشی در این منطقه وجود دارد.

این مربی بین المللی با اشاره به برنامه‌های فدراسیون والیبا‌ل برای گسترش این ورزش در سطح کشور اضافه کرد: بر طبق برنامه و استانداردهای فدراسیون آزمون‌های کشف استعداد در سال گذشته اجرا شد و نفرات برگزیده‌ی این آزمون به کلاس‌های آموزشی اولیه فراخوانده شدند.

آرایش با تاکید بر این که فعالیت‌های آکادمی برای آموزش پایه‌ای والیبا‌‌‌ل تعریف شده است، پیشرفت ورزشکاران این رشته را بسیار عالی توصیف کرد و افزود: در آینده حرف‌های بیشتری از والیبا‌‌ل آران و بیدگل به گوش خواهد رسید و نام شهرستان در این رشته پرآوازه خواهد شد.

گفتنی است مجوز ارتقای مدرسه‌ی والیبا‌ل سحاب به آکادمی والیبا‌ل، به نام جواد مهرگان، از پژوهشگران و مربیان برجسته‌ی والیبا‌ل کشور صادر شده است و وی از نزدیک در جریان فعالیت‌های آن قرار دارد.

Telegram-khatabshekan

telegram

  1. محمد گفته:

    سلام خوبی خیلی ممنون بهترین والیبال است

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP