چاپ خبــر
رئیس هیأت دومیدانی آران و بیدگل:

تلاش مربیان در استعدادیابی ستودنی است/ برخی مسئولان از فعالیت دومیدانی کاملا بی‌خبرند

حسن بادپی گفت: با وجود آن که ورزشکاران دومیدانی بسیار فعال هستند برخی مسئولان شهر اصلا از فعالیت‌های آنان خبر ندارند و در طول دوران مسئولیت‌شان، حتی یک بار هم به محل تمرین ورزشکاران سر نزده‌اند.

به گزارش خطب شکن، رئیس هیأت دومیدانی آران و بیدگل با اشاره به حضور استعدادهای منحصر به فرد در شهرستان گفت: با توجه به شرایط جغرافیایی آران و بیدگل، استعدادهای این رشته بیشتر در دوهای سرعت و پرش‌ها بروز پیدا می‌کند.

حسن بادپی حضور مربیان باتجربه در شهرستان را به عنوان یکی از مزیت‌های این رشته عنوان کرد و افزود: در دومیدانی مربیان خوبی در شهرستان حضور دارند که تمرینات ورزشکاران زیر نظر آنان انجام می‌گیرد.

رئیس هیأت دومیدانی شهرستان فعالیت‌های مربیان این رشته در استعدادیابی را ستودنی دانست و تاکید کرد: یکی از عوامل پیشرفت دومیدانی آران و بیدگل علی‌رغم فقر امکانات، تلاش‌هایی بوده که از سوی مربیان این رشته انجام شده است.

وی هیأت دومیدانی را یکی از فعال ترین هیأت‌های ورزشی شهرستان معرفی کرد و اظهار داشت: با وجود آن که آران و بیدگل شهرستان کوچکی است، در مسابقات مختلف همواره مقام‌های قابل توجهی را به دست می‌آورد.

حسن بادپی فعالیت ورزشکاران خانم و آقا در رشته‌ی دومیدانی را بسیار قابل توجه دانست. وی ورزشگاه خوروش را محل اصلی تمرینات ورزشکاران این رشته عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به حضور و فعالیت بانوان در رشته‌های مختلف دومیدانی، روزهای زوج به تمرینات آقایان و روزهای فرد به خانم‌ها اختصاص پیدا کرده است.

بادپی ضمن گلایه از توجه مسئولان به ورزش دومیدانی، حمایت آنان از این ورزش را درخور فعالیت آن ندانست و اضافه کرد: با وجود آن که ورزشکاران دومیدانی بسیار فعال هستند برخی مسئولان شهر اصلا از فعالیت‌های آنان خبر ندارند و در طول دوران مسئولیت‌شان، حتی یک بار هم به محل تمرین ورزشکاران سر نزده‌اند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP