چاپ خبــر
در پایان چهارمین روز سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم:

موذن آران و بیدگلی نفر اول مسابقات سراسری اذان کشور شد+ صوت

مسابقات اذان سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در دو مرحله‌ی مقدماتی و فینال برگزار و داوری شد که در پایان مهدی خطیب فر توانست به عنوان اول دست پیدا کند.

به گزارش خطب شکن، سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از ۲۸ آذرماه به میزبانی کرمانشاه در حال برگزاری است و در آن برگزیدگان مسابقات قرآن استانی به رقابت می‌پردازند.

چهارمین روز این مسابقات به برگزاری مسابقات معارف و اذان اختصاص داشت که در آن ۳۱ زن و ۳۱ مرد در رشته‌ی معارف و ۳۱ مرد در رشته‌ی اذان به رقابت پرداختند و در پایان مهدی خطیب فر به عنوان نفر برتر رشته‌ی اذان معرفی شد.

مسابقات اذان در دو مرحله‌ی مقدماتی و فینال برگزار و داوری شد که خطیب فر با کسب نمره‌ی برتر از داوران مسابقات توانست به عنوان اول دست پیدا کند.

مهدی خطیب فر در این مسابقات به عنوان نماینده‌ی استان البرز شرکت کرده بود. مراسم اختتامیه‌ی بخش اذان و معارف این مسابقات لحظاتی پیش برگزار شد و خطیب فر جوایز خود را دریافت کرد.

پیش از این نیز حاج مهدی خطیب فر به عنوان نماینده‌ی استان البرز در مسابقات سراسری قرآن که به میزبانی اصفهان و آبادان برگزار شده بود به مقام‌های دومی و چهارمی مسابقات اذان کشوری دست یافته بود.

گفتنی است این مسابقات که بالاترین سطح را در بین مسابقات در سطح کشور دارد، از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه و با همکاری رادیو قرآن برگزار می‌شود و تا ۵ دی ماه ادامه خواهد داشت.

دانلود: اذان با صدای حاج مهدی خطیب فر

Telegram-khatabshekan

telegram

 1. حافظ گفته:

  حاج مهدی خطیب فر بزرگوار بنده از جانب خودم و همچنین اهالی قرآن این موفقیت را به شما تبریک عرض می کنم
  شما از افتخارات شهرستان هستید

 2. ناشناس گفته:

  بنده هم کسب رتبه برتر مداح عزیز محله را تبریک عرض می کنم ولی سوال من اینجاست که چرا ایشان به نمایندگی از شهرستان در این مسابقات حضور پیدا نکردند و آیا مشکلی این وسط هست؟

 3. سجاد گفته:

  چه چیزی جز تبریک می شود برای این افتخار گفت؟ حاج مهدی تبریک ما را پذیرا باشید

 4. علی عرفان خلیق گفته:

  دایی عزیز کسب مقام نخست اذان کشور باعث خوشحالی ومسرت ماشد انشاالله در زیر سایه ارباب امام زمان سلامت باشید از راه دور میبوسیمت

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP