چاپ خبــر
مربی تیم ملی دومیدانی ایران:

مبینی به زودی رکورد پرش طول ایران را جابجا می‌کند

سمانه مظلومی گفت: یکی از زحمت کشان شهر آران و بید گل که نخبه ای مانند ریحانه مبینی را حمایت می کند، حسن بادپی است. وی ضمن حمایت از تمامی ورزشکاران این خطه، تمام برنامه های تمرینی ریحانه را تنظیم می کند.

به گزارش خطب شکن به نقل از پایگاه اینترنتی فدراسیون دومیدانی جمهوری اسلامی ایران، مربی ریحانه مبینی در اردوی جوانان کشور، گفت: من با اطمینان خاطر می‌گویم که با حضور ریحانه مبینی قطعا به زودی رکورددار پرش طول ایران تغییر خواهد کرد.

سمانه مظلومی اظهار داشت: ریحانه مبینی هنوز در رده سنی نونهالان است. هر چند که به طور همزمان رکورددار سه رده نونهالان، نوجوانان و جوانان است، اما راه زیادی پیش رو دارد. قطعا با رسیدن به رده سنی بزرگسالان می تواند تحولی اساسی در این ماده در میادین آسیایی و جهانی ایجاد کند.

وی افزود: ریحانه تاکنون ۸۰ درصد از تمرینات تخصصی را  انجام نداده است. سعی می کنیم که بیشتر تمرینات مرتبط با رده سنی او باشد. البته از فیزیک خوبی برخوردار است و با هفته ای سه جلسه تمرین در جایگاه خوبی ایستاده است. با توجه به اینکه رکورد ماده پرش طول ایران همچنان متعلق به شادروان توران شادپور است، اما دیری نخواهد گذشت که ریحانه رکورددار این ماده در رده ملی خواهد شد.

مظلومی ادامه داد: یکی از زحمت کشان شهر آران و بید گل که نخبه ای مانند ریحانه را حمایت می کند، آقای حسن بادپی است که ضمن حمایت از تمامی ورزشکاران این خطه پشتیبانی خوبی از مبینی می کند. تمام برنامه های تمرینی ریحانه را آقای بادپی تظیم و ارائه می کند و من از نزدیک تمریناتش را پیگیری می کنم.

مربی تیم ملی دومیدانی ایران در پایان در خصوص سطح اردوی جوانان کشور گفت: از مسئولین فدراسیون تشکر می کنم که ریحانه را به این اردو دعوت کرده اند. درست است که این ورزشکار یک استعداد است اما با توجه به اینکه هدف از تشکیل این اردو حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در سال ۱۳۹۵ است، ریحانه نونهال است و امکان اعزام برایش وجود ندارد. اما به هر شکل اردو نشین شده است و خوشبختامه سطح اردو و رسیدگی به ورزشکاران نیز رضایت بخش است.

telegram

  1. همکلاسی گفته:

    صد در صد درست است، من ایشان را از نزدیک می شناسم و این توانایی به وضح در این دختر مشهود است و تلاشی زیادی هم از خود نشان می دهد

  2. توحیدیان ف گفته:

    باسلام وتشکر از زحمات اقای بادپی وهمچنین سرکارخانم مظلومی که در امر ورزش دومیدانی قبول زحمت نمودند بنده نیز به نوبه خود ازاین استادان عزیزم که از مربیان بنام این منطقه هستند مجداا تشکر وقدردانی می نمایم

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP