چاپ خبــر
همزمان با شب شهادت حضرت رضا(ع) برگزار می‌شود:

حسینیه‌ی عباس آباد میزبان بچه‌های کنار گلزار+تیزر

همزمان با شب شهادت امام رضا(ع) از کتاب بچه‌های کنار گلزار، مشتمل بر خاطرات و تصاویر شهدای محله عباس آباد رونمایی می‌شود.

به گزارش خطب شکن، مراسم رونمایی از کتاب «بچه‌های کنار گلزار» امشب همزمان با مراسم عزاداری ثامن‌الائمه(ع) در حسینیه‌ی رضویه‌ی عباس آباد برگزار خواهد شد.

این کتاب حاصل فعالیت‌ها و تلاش‌های دفتر مستندسازی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) است که از سال ۸۵ تا کنون صدها ساعت مصاحبه با رزمندگان و خانواده‌های شهدای شهرستان انجام داده که حاصل آن گردآوری بیش از ۴۰۰۰ هزار قطعه عکس و صدها سند از آنان بوده است.

tabliqat-ketab

بچه‌های کنار گلزار حاوی خاطرات و گزیده‌ای از عکس‌های ۳۸ تن از شهدای محله‌ی عباس آباد است که به مناسبت شهادت امام رضا(ع) در مراسمی ویژه با حضور اقشار مختلف مردم رونمایی خواهد شد.

این اثر سومین محصول فرهنگی دفتر مستندسازی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است. پیش از این نرم افزار عقیق و کتاب «بهشت رفتن دیپلم نمی خواهد» توسط این دفتر منتشر شده بود.

گفتنی است آران و بیدگل با تقدیم ۸۲۰ شهید به انقلاب اسلامی، رتبه‌ی نخست ایثارگری در کشور را داراست و تاکنون عناوین قابل توجهی در مورد معرفی شهدای آن منتشر شده است.

تیزر تبلیغاتی مراسم رونمایی از این اثر را مشاهده کنید:

Telegram-khatabshekan

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP