چاپ خبــر
محرومیت‌های محمدآباد مرکزی از زبان رئیس شورای اسلامی آن:

روستایی که جاده‌ای برای دسترسی به آران و بیدگل هم ندارد

علی احمدی گفت: مردم این روستا به دلیل فقدان جاده‌ی دسترسی به مرکز شهرستان در مضیقه هستند و برای انجام امور مختلف با طی مسافتی از طریق شهر کاشان به آران و بیدگل می‌روند.

به گزارش خطب شکن، رئیس شورای اسلامی محمدآباد مرکزی با بیان این که قطعه زمینی برای احداث سالن ورزشی اختصاص داده شده است گفت: محمدآباد با داشتن بیش از ۲۵۰۰ نفر جمعیت، هنوز از داشتن پارک تفریحی و سالن ورزشی محروم است.

علی احمدی با بیان این که احداث پارک تفریحی این روستا به تازگی آغاز شده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر پیست پیاده‌روی پارک محمدآباد در مراحل آماده‌سازی قرار دارد.

وی در ادامه به کمبود بودجه در زمینه‌های عمرانی اشاره کرد و افزود: ادامه‌ی پروژه‌ی احداث و بهره برداری از پارک محمدآباد با توجه به فقدان حمایت مالی به سختی دنبال می‌شود.

رئیس شورای اسلامی محمد آباد مرکزی در گفت و گو با خطب شکن با تشکر از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و فرمانداری آران و بیدگل که در حد توان برای تامین اعتبارات مربوط به طرح‌های این روستا کمک کرده‌اند عنوان کرد: توجه به مسائل این روستا و همراهی و همکاری بیشتر این دستگاه‌ها می‌تواند در جهت رفع محرومیت‌های آن گره‌گشا باشد.

mohammadabad

احمدی در پایان عدم دسترسی به مرکز شهرستان را به عنوان یکی دیگر از مشکلات مردم محمدآباد معرفی کرد و اظهار داشت: مردم این روستا به دلیل فقدان جاده‌ی دسترسی به مرکز شهرستان در مضیقه هستند و برای انجام امور مختلف با طی مسافتی از طریق شهر کاشان به آران و بیدگل می‌روند.

گفتنی است محمد آباد از روستاهای بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل است که در ۱۱ کیلومتری غرب مرکز شهرستان و ۱۳ کیلومتری مرکز کاشان و در کنار خط راه آهن سراسری قم کاشان قرار دارد. این روستا از شرق با روستای علی آباد، از جنوب با یزدل، از شمال با کویر مرکزی ایران و از غرب با سفیدشهر هم‌جوار است.

Telegram-khatabshekan

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP