چاپ خبــر
رئیس هیأت دومیدانی آران و بیدگل:

آران و بیدگل در دومیدانی می‌تواند آسیا را پشت سر بگذارد/ مسئولان به این رشته توجه کنند

حسن بادپی گفت: کسی مثل مجتبی شبانه که دومین رکورددار پرتاب دیسک جوانان آسیا را در اختیار دارد، به دلیل فقر امکانات و فقدان حمایت دچار بی انگیزگی شده است و دیگر حتی در تمرینات هم شرکت مداوم ندارد.

به گزارش خطب شکن، رئیس هیأت دومیدانی آران و بیدگل با اشاره به این که همکاری آموزش و پرورش می‌تواند در رشد این ورزش کمک کند گفت: باید بهترین‌های دومیدانی شهرستان با همکاری اداره آموزش و پرورش حداقل دو جلسه در هفته تمرین داشته باشند.

حسن بادپی در گفت و گو با خطب شکن با بیان کمبودهایی که در دومیدانی شهرستان وجود دارد خاطر نشان کرد: کسی مثل مجتبی شبانه که دومین رکورددار پرتاب دیسک جوانان آسیا را در اختیار دارد، به دلیل فقر امکانات و فقدان حمایت دچار بی انگیزگی شده است و دیگر حتی در تمرینات هم شرکت مداوم ندارد.

وی به استعداد شهرستان در دوهای سرعت و ورزش‌های پرتابی اشاره کرد و افزود: استعدادهایی در شهرستان هستند که اگر برنامه ریزی درستی برایشان وجود داشته باشد، به راحتی قهرمان آسیا می‌شوند.

رئیس هیأت دومیدانی شهرستان ضمن اشاره به این که ورزشکاران آران و بیدگل به راحتی می‌توانند در کشور سرامد باشند تصریح کرد: با وجود آن که آران و بیدگل شهرستان کوچکی است، استعدادهایی در آن وجود دارد که باعث شده این شهر در دومیدانی ایران نمونه باشد.

وی در ادامه مسئولان شهرستان را به کمک بیشتر این ورزش فراخواند و اضافه کرد: بودجه‌هایی که از طرف اداره ورزش و جوانان اختصاص داده می‌شود ناچیز است، فرماندار هم تا حدی که می‌تواند کمک می‌کند و شهرداری و شورای شهر باید بیشتر به این ورزش توجه داشته باشند.

رئیس هیأت دومیدانی ادامه داد: اگر مسئولان برای حمایت از این ورزش پایه رغبت نشان دهند، ما برای کار دلگرم‌تر خواهیم شد و تلاشمان را برای پیشرفت این ورزش دوچندان خواهیم کرد.

بادپی در پایان با اشاره به فعالیت چشم‌گیر بانوان در دومیدانی پیشنهاد داد: در حال حاضر شهرداری در صدد راه‌اندازی پارک بانوان در شهرستان است، چه خوب است با توجه به حضور و فعالیت قابل توجه بانوان آران و بیدگل در دومیدانی، قسمتی از این پارک به این ورزش اختصاص پیدا کند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP