چاپ خبــر
دفاع دومیدانی‌کار آران و بیدگلی از قهرمانی‌‌اش در کشور:

دو طلای مبینی از مسابقات برترین‌های دختران نونهال کشور

ریحانه مبینی که در قالب تیم اصفهان در مسابقات دو و میدانی برترین‌های دختران نونهال کشور حضور پیدا کرده بود، در رشته‌های پرش طول و دو صد متر روی سکوی قهرمانی قرار گرفت.

به گزارش خطب شکن، دومیدانی‌کار نونهال آران و بیدگلی، در رقابت‌های دو و میدانی نونهالان کشور به ۲ مدال طلا دست یافت.

در این رقابت‌ها که به عنوان دومین دوره‌ی مسابقات دو و میدانی برترین‌های دختران نونهال کشور، از صبح پنجشنبه، هفتم آبان ماه در مجموعه‌ی ورزشی آفتاب انقلاب تهران آغاز شد، ریحانه مبینی در دو رشته‌ی دو صد متر و پرش طول به مقام قهرمانی رسید.

مبینی که در قالب تیم اصفهان در این مسابقات حضور پیدا کرده بود، در رشته‌ی پرش طول با رکورد ۵ متر و ۵۸ سانتی‌متر و در رشته‌ی دو صد متر با زمان ۱۲ ثانیه و ۹۹ صدم ثانیه با اقتدار بالاتر از حریفان خود قرار گرفت.

وی در نخستین دوره‌ی مسابقات دو و میدانی برترین‌های نونهالان دختر کشور، که ۱۸ شهریور ماه سال گذشته برگزار در مواد ۱۰۰ متر با مانع، ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، پرش طول، پرش ارتفاع، پرتاب وزنه و پرتاب نیزه برگزار شده بود نیز با ثبت حدنصاب‌های ۱۲ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه و ۵ متر و ۲۴ سانتی‌متر به ترتیب در رشته‌های دو صد متر و پرش طول در سکوی نخست ایستاده بود.

شایان ذکر است رکورد مبینی در پرش طول، او را در جمع بهترین بانوان ورزشکار کشور در این رشته قرار می‌دهد. ضمن این که حد نصاب وی در دو صد متر، از حد نصاب ثبت شده در مسابقات نوجوانان نیز بهتر است.

همچنین برای مشاهده‌ی نتایج کامل مسابقات می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

telegram

Go to TOP