چاپ این برگه

درباره ما

به نام خدا

گروه خبری خطب شکن فعالیت خود را در قالب پایگاه خبری- تحلیلی خطب شکن (www.khatabshekan.ir) از مهز ماه سال ۹۱ آغاز کرد.

این پایگاه پاسخی به نیاز مردم دارالشهدای آران و بیدگل در اطلاع رسانی و آگاهی از رویدادهای جاری و گامی باشد در جهت تخلق به صداقت و انصاف، ایده و آرمان انقلابی است.

رویکرد خطب شکن به مسائل مختلف خبری شهرستان از سر علاقه و تکلیف است. ما تلاش داریم فارغ از علایق و عقاید شخصی و بدون هیچ وابستگی به گروه و جناحی خاص، دغدغه های مردم را بر اساس وظیفه مطالبه گری رسانه دنبال کنیم.

در مسیر رسیدن به اهداف ترسیم شده، همفکری مسئولان و همکاران در حوزه خبر و اطلاع رسانی شهرستان ما را یاری خواهد کرد.

در این زمینه همچنین حضور چندین پایگاه خبری توانمند برای اطلاع رسانی اخبار، می تواند ضمن ایجاد رقابت و انتقال سربع اخبار و روبدادهای منطقه در شناسایی استعدادها و توانمندی های شهرستان به سایر نقاط کشور و دنیا نیز گام های موثری به همراه داشته باشد.

گفتنی است پروانه‌ی رسمی انتشار پایگاه خبری خطب شکن از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ ۷ شهریورماه ۹۵ دریافت شد. این مجوز رسمی که در زمینه‌ی اجتماعی و فرهنگی و با تصویب در جلسه‌ی هیأت نظارت بر مطبوعات در تاریخ اول شهریورماه ۹۵ صادر شده، به امضای حسین انتظامی، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده است.

photo_2016-08-29_23-51-21

مخاطبان خطب شکن می توانند انتقادات، پیشنهادها و اخبار خود را از قسمت «ارتباط با ما» و info@khatabshekan.ir  ارسال نمایند. همچنین کانال تلگرام خطب شکن نیز انعکاس دهنده تازه ترین اخبار شهرستان است.

نشانی دفتر خطب شکن: آران و بیدگل- خیابان زینبیه- نرسیده به میدان امام حسن(ع)

تلفن و دورنگار: ۵۴۷۳۰۴۹۲-۰۳۱

Go to TOP